Přejít na obsah

CAF projekt na Timefactors


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedny tyhle Precisty s vyměněným sklíčkem už existují, plast za plast, majitel chtěl jiný tvar. Myslím, že ani se safírem by nebyl problém. Stačí najít požadovaný rozměr a tvar a pak to přehodit.

 

Ten tvar by ti ale na rozdíl od plastu musel přesně sedět. Na rozdíl od plastu se se safír nedá u hodináře dobrousit. Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes, s odstupem času mohu zhodnotit vše :smile_anim: balení-futrálek, krabička, hodinky samotné....je to prostě paráda!

Jediným nedostatkem pro mě, je to vysoké plastové sklíčko. Mám celkem velké obavy z postupně vznikajících škrábanečku na skle.

 

Myslíte, že je možná výměna za safír? Asi bych do toho šel...

Nějak se pozastavila aktualizace seznamu :) Ptal jsem se Eddieho, jestli ten fakt, že tyhle hodinky jsou určitým vyjádřením obdivu a uznání československým letcům v Anglii za II. sv. války, se nějak více projevil na zájmu zákazníků z ČR a SR. Tak jsem zvědavý, co mi odpoví :)

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se pozastavila aktualizace seznamu :) Ptal jsem se Eddieho, jestli ten fakt, že tyhle hodinky jsou určitým vyjádřením obdivu a uznání československým letcům v Anglii za II. sv. války, se nějak více projevil na zájmu zákazníků z ČR a SR. Tak jsem zvědavý, co mi odpoví :)

Na můj dotaz mi Eddie odpověděl toto: "I have sold 130 of the PRS-9 so far, and perhaps 20 of these have gone to the Czech Republic. This may not sound a lot but it?s more than I have sent to the Czech Republic than of any other of my models."

 

Pak jsem se ještě zeptal, jestli by mu nevadilo, kdybych tuto informaci hodil sem, že by to tu lidi určitě zajímalo a taky jsem se ho zeptal, jestli do těch dvaceti započítal i zákazníky ze Slovenska (protože v případě 312. perutě RAF šlo přeci o československou peruť), na to mi odpověděl takto: "I don?t mind you sharing this information, I have very few secrets." - což doprovodil jedním okem mrkajícím smajlíkem ... a pak ještě dodal: "I can?t think of any that I?ve shipped to Slovakia, but I have shipped a small number to the USA to people with Czech sounding names. Regards, Eddie".

 

A dnes ráno mi byl letkou stihačů Huricane, jistě k tomu účelu speciálně určenou, doručen takový červeno-černo-bílý balíček :), co v něm asi bude? :)

 

post-3657-087765300 1358350596.jpg

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tom byl stejně, bohužel jsem musel počkat až do odpoledne, kdy jsem se konečně dostal z jednoho jednání. A pak jsem začal konečně rozbalovat :) ..

post-3657-030350900 1358368850.jpg

Balíček byl zabalený s již široce známou Eddieho pečlivostí a důkladností ..

post-3657-000802500 1358368880.jpg

Do známé dřevěné krabičky s chybějící čárkou přibalil Eddie informační materiály a doprovodnou literaturu (jak to tam všechno nacpal, to je mi záhadou :)) ...

post-3657-057550400 1358368933.jpg

 

post-3657-037512500 1358368954.jpg

 

V krabičce byly i obvyklé bonusy ..

post-3657-029112400 1358368994.jpg

A to hlavní bylo schováno v koženém pouzdře, i tam však velice pečlivě zabaleno a chráněno ..

post-3657-012526100 1358369015.jpg

 

post-3657-026032400 1358369035.jpg

 

Potom jsem se konečně dočkal, ty pocity při té celé proceduře rozbalování jste mnozí již zažili, napětí, zvědavost a příjemné zjištění, že hodinky mají optimální velikost pouzdra, mají příjemnou hmotnost, neskutečný lesk a velmi příjemný široký řemen, který je na ruce velmi příjemný (skoro jsem zalitoval, že jsem si hned nepřiobjednal ještě jeden ..).

post-3657-059513300 1358369072.jpg

 

post-3657-038131100 1358369126.jpg

Štěstí jsem měl i na číslo této limitky, v čísle je schováno mé šťastné číslo 18 a součet všech čísel je 11, což je zároveň i rok, kdy tato limitka vznikla :)

post-3657-061574500 1358369099.jpg

 

Na závěr jen doplňující poznámka, teprve na jedné z těch následujících fotek je vidět, jak je to sklo vysoké. Ve skutečnosti mi to ale vůbec nepřijde a nijak mi to nevadí.

Fotky nejsou nejlepší, i proto, že jsem zatím ani ještě nesundal ty ochranné fólie, snad to příště vyjde lépe.

post-3657-086752700 1358369147.jpg

 

post-3657-016175500 1358369341.jpg

 

post-3657-071477000 1358369353.jpg

 

post-3657-003414000 1358369367.jpg

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že's je nakonec vzal i bez prohlídky. Škoda, měl jsem připravené i originální předlohy (Longines MVS) na porovnání, ale stejně bys neodolal. Mám je osm měsíců a stále se jich nemohu nabažit. Myslím, že Eddie odvedl fakt dobrou práci. Takže gratuluji a užívej.... R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že's je nakonec vzal i bez prohlídky. Škoda, měl jsem připravené i originální předlohy (Longines MVS) na porovnání, ale stejně bys neodolal. Mám je osm měsíců a stále se jich nemohu nabažit. Myslím, že Eddie odvedl fakt dobrou práci. Takže gratuluji a užívej.... R.

 

Gratulu!!! Ten "rozbalovací proces" s fotografováním jsem si u svých užíval taky. Pokud se týká té knihy, dá se běžně sehnat?

 

Tak vidím, že jsi do nich nakonec šel. Grauluju a vítám Tě mezi vituální piloty s PRSy narukou!

Ty informace o prodejích do ČR jsou zajímavé. Čekal jsem, že do ČR půjde věšina vyrobených kusů.

 

Apep: užij si je, jsou krásný

Díky všem za gratulace, to víte, že si to užívám :) Fotoalbum od L. Sitenského jsem koupil v antikvariátu na Zbraslavi, měli jeden jediný kousek, sice za pětistovku, ale kniha je jako nová. Taky jsem čekal, že tyhle hodinky bude z ČR (ale i SR) chtít více zájemců, ale zase na druhou stranu je to tu Eddieho nejúspěšnější model, jak psal. Tak aspoň že tak :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem jsem je ve 21.30 natáhnul, teď je 15.05 a pořád jdou. Nechce se mi tomu ani věřit :)

Edit 1.: Odstraněna neostrá fotka.

Edit 2.: Tak jsem to zakřikl, než jsem stačil udělat trochu ostřejší fotku, tak se zastavily. Ale i tak .. :notworthy:

post-3657-019891600 1358519360.jpg

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...