Přejít na obsah

CAF projekt na Timefactors


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

030/11 kejklik

031/11 Vít

057/11 funf5

059/11 Paveiv

062/11 RadekL

064/11 Stýf

 

Tak jsem to nevydžel a donutil příjemce je rozbalit, ať mi řekne číslo :smile_anim:

 

Dovolil jsem si aktualizovat seznam:

030/11 kejklik

031/11 Vít

057/11 funf5

059/11 Paveiv

062/11 RadekL

064/11 Stýf

113/11 hirsch

Upraveno uživatelem hirsch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlehl jsem kouzlu těchto hodinek a u Eddieho je dnes objednal, budu mít číslo 123.

 

Dobře děláš, já je mám teď na ruce skoro každej den,nejlepší je to rozbalování, až na Tebe vykoukne dřevěná krabice s nápisem "Majetek vojenske spravy".... guitar.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak kolik už je tu nových šťastných majitelů této limitky? Byl by někdo z pražských majitelů mi tyto hodinky někdy v příštím týdnu ochotný ukázat? Díky :-)

Předběžně a zatím opatrně sonduju možnosti, od Eddieho mám informaci, že "... I have approximately 40 remaining with the AS1130 movement and the numbers are between 115 and 200 although obviously not all numbers in the range are available. Up to 2 watches the shipping cost is the same; 3 watches and more and shipping is free. Regards, Eddie ..."

A tak si říkám, on už dříve deklaroval, že až dojdou zásoby s kalibrem AS1130, tak že přijde na řadu Unitas 6425 - nebyl by ten Unitas nakonec pro tyhle hodinky lepší varianta? Není třeba přesnější? Nejsou tyhle úvahy ale třeba rouhání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Up - jen aby to neusnulo .. :)

 

Kdyby člověk uvažoval racionálně, tak nejlepší strojek je quartz, spolehlivý přesný, bezúdržbový ...

Já to mám u hodinek hlavně o pocitech a pocitově se mi tam ten starý stojek hodí víc.

Ty moje dělají cca 20s/den.

Strojek je slušně slyšet (tikání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kdyby člověk uvažoval racionálně, tak nejlepší strojek je quartz, spolehlivý přesný, bezúdržbový ...

Já to mám u hodinek hlavně o pocitech a pocitově se mi tam ten starý stojek hodí víc.

Ty moje dělají cca 20s/den.

Strojek je slušně slyšet (tikání).

 

 

S pocity souhlasím!!!

Chtěl jsem ještě ten starý kalibr, speciálně jsem se Edieho před nákupem ptal.

(zatím jsem je viděl jen pár vteřin - pro kontrolu, dostanu je od manželky na vánoce)

 

Moje číslo je 123

Upraveno uživatelem M-72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pocity souhlasím!!!

Chtěl jsem ještě ten starý kalibr, speciálně jsem se Edieho před nákupem ptal.

(zatím jsem je viděl jen pár vteřin - pro kontrolu, dostanu je od manželky na vánoce)

Moje číslo je 123

 

A co na ně říkáš? Líbí se ti futrálek, krabička, ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co na ně říkáš? Líbí se ti futrálek, krabička, ... ?

 

Jsou fakt parádní, viděl jsem ale jen hodinky. Zbytek mi neukázali. Pro kontrolu byly hodinky doma nataženy a manželce se zdálo, že nejdou, tak mě povolali na kontrolu. Samozřejmě, vše bylo v pořádku. (trošku jsem pohnul korunkou, šly hned)

Teď musím už jen čekat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

ahoj, také podléhám kouzlu, dle emailu Eddieho bych měl číslo 119 (momentálně nejnižší k dispozici). Řeším jedinou věc a to je velikost - mám hodně hubenou ruku a i když bych je nosil jen hodně vyjímečně, chtěl bych je vidět a vyzkoušet. Je někdo ze ctěných štastných majitelů ze severu Moravy, Zlínska? Pokud ano a byla by možné okouknutí, budu velice rád když se mi ozve, děkuji. Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, také podléhám kouzlu, dle emailu Eddieho bych měl číslo 119 (momentálně nejnižší k dispozici). Řeším jedinou věc a to je velikost - mám hodně hubenou ruku a i když bych je nosil jen hodně vyjímečně, chtěl bych je vidět a vyzkoušet. Je někdo ze ctěných štastných majitelů ze severu Moravy, Zlínska? Pokud ano a byla by možné okouknutí, budu velice rád když se mi ozve, děkuji. Martin

 

Jsem z Uherského Hradiště, když přijedeš, klidně ti je ukážu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, také podléhám kouzlu, dle emailu Eddieho bych měl číslo 119 (momentálně nejnižší k dispozici). Řeším jedinou věc a to je velikost - mám hodně hubenou ruku a i když bych je nosil jen hodně vyjímečně, chtěl bych je vidět a vyzkoušet. Je někdo ze ctěných štastných majitelů ze severu Moravy, Zlínska? Pokud ano a byla by možné okouknutí, budu velice rád když se mi ozve, děkuji. Martin

Moje jsou k vidění v Olomouci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Uherského Hradiště, když přijedeš, klidně ti je ukážu.

Ahoj, zítra jsem náhodou v Hluku, v UH bych mohl být kolem 11:00 hodin plus/minus. Pokud by Ti to vyhovovalo, mohl bych se někde stavit a podívat se na hodinky? Kdyz tak se mi prosím Tě ozvi na sindler.martin@centrum.cz, díky. martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zítra jsem náhodou v Hluku, v UH bych mohl být kolem 11:00 hodin plus/minus. Pokud by Ti to vyhovovalo, mohl bych se někde stavit a podívat se na hodinky? Kdyz tak se mi prosím Tě ozvi na sindler.martin@centrum.cz, díky. martin

 

Poslal jsem ti e-mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, včera dorazily CAF - číslo 119/11. Jsem z nich opravdu nadšen, krásná práce, hodinky s příběhem a navíc bych řekl za velice rozumnou cenu. Jediná maličkost, kterou bych změnil - správný název by podle měl být Czechoslovak air force, z historických důvodů i z úcty ke všem pilotům. Každopádně díky všem za inspiraci a tiborcovi za možnost je vidět. Přikládám fotky (jako podklad kniha Z válečného deníku Ladislava Sitenského, fotografa 312. stíhací perutě - nádherná kniha). Martin

post-538-074094700 1355477831.jpg

post-538-072957400 1355477855.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, včera dorazily CAF - číslo 119/11. Jsem z nich opravdu nadšen, krásná práce, hodinky s příběhem a navíc bych řekl za velice rozumnou cenu. Jediná maličkost, kterou bych změnil - správný název by podle měl být Czechoslovak air force, z historických důvodů i z úcty ke všem pilotům. Každopádně díky všem za inspiraci a tiborcovi za možnost je vidět. Přikládám fotky (jako podklad kniha Z válečného deníku Ladislava Sitenského, fotografa 312. stíhací perutě - nádherná kniha). Martin

 

Pěkná rychlost, když vezmu, že v pondělí po obědě jsi teprve získal přesvědčení, že je chceš (jinak jsem Vít i reálném světě). :smile_anim:

Gratuluju.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

A co na ně říkáš? Líbí se ti futrálek, krabička, ... ?

 

Dnes, s odstupem času mohu zhodnotit vše :smile_anim: balení-futrálek, krabička, hodinky samotné....je to prostě paráda!

Jediným nedostatkem pro mě, je to vysoké plastové sklíčko. Mám celkem velké obavy z postupně vznikajících škrábanečku na skle.

 

Myslíte, že je možná výměna za safír? Asi bych do toho šel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že výměna za safír je nereálná; musela by to být zakázková výroba a neumím si představit tu cenu...... jinak dnes beru ty svoje provětrat na odpolední posezení v hospůdce guitar.gif

post-13018-042502600 1357291664.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...