Přejít na obsah

Omega Seamaster Aqua Terra GMT


kloubik

Doporučené příspěvky

Konečně GMT komplikace na základě strojku 8500, docela jsem se těšil, jestli Omega představí nějaké nové ne-chrono GMT hodinky, ale za sebe musím říct, že výsledek mě na 100 % nenadchnul.

Moc se mi nelíbí datum strčené přesně mezi 24 hodinovou stupnici a pouzdro zvětšené na 43 mm univerzálnosti hodinek taky moc zrovna nepřidá. No ale uvidíme naživo.

 

Zdroj viz. link.

 

Posted Image

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je jeden photoshop výtvor z WUS, který se mi líbí více, než skutečný model výše představený. Když teď ještě koukám na obě fotky najednou, tak mi přijde, že na tom novém modelu jsou docela krátký ručičky (že by ze staršího modelu?) a proto tam až tak nesedí?

 

Posted Image

 

Zdroj: WUS

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Všeobecně mám k modelům Aqua Terra kladný vztah, takže i tenhle model vítám s radostí. Datumovka na šestce se mi naopak líbí.

 

Jinak bych přispěl i živou fotkou a nějakým tím textíkem, ale vzhledem k tomu, že by se jednalo o francouzský zdroj a tím pádem jazyk, který je u autora vlákna zapovězený, nebude nic.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bych přispěl i živou fotkou a nějakým tím textíkem, ale vzhledem k tomu, že by se jednalo o francouzský zdroj a tím pádem jazyk, který je u autora vlákna zapovězený, nebude nic.

 

 

Pane kolego (když už si musíme vykat), je tohle divadlo opravdu nutné? Zřejmě jste si nějak špatně přečetl můj komentář k Vašemu příspěvku a došel k chybné implikaci. Budu rád, pokud se podělíte o živé fotky a klidně i odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při velikosti 43mm se ta částečně zapuštěná korunka může hodit.

Lichý GMT se mi nelíbí, na hodinkách jsou mi bližší ve variantě sudý.

 

P.S. Aha, tak on to někdo povolanej třeba sloučí.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMEGA Aqua Terra používá pro tříručkové modely dvě velikosti pouzder, a to 41 a 43 MM, přičemž 43 milimetrová verze má anuální kalendář. Podle mého k vytvoření tohoto GMT modelu použili 43 MM pouzdro z verze s anuálním kalendářem a ručky z klasického tříručkového 41 MM modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všeobecně mám k modelům Aqua Terra kladný vztah, takže i tenhle model vítám s radostí. Datumovka na šestce se mi naopak líbí.

 

Jinak bych přispěl i živou fotkou a nějakým tím textíkem, ale vzhledem k tomu, že by se jednalo o francouzský zdroj a tím pádem jazyk, který je u autora vlákna zapovězený, nebude nic.

 

Snowe sakra neblázni... Zvlášť jestli se někde toulají živé fotky, tak sem s odkazem. Aqua Terry obecně mám jako srdcovky a tak hledat jako ty neumím a nikdy umět nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...