Přejít na obsah

Seiko Divers - fotky


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
před 4 hodinami, McStinger napsal:

@jovaniÁno

Měl jsem, co by Seikokot, období Pepsikokota, to bych asi dostal záchvat 🤔😀 teď jen slintám a závidím 😂. Parádní, je to pro náš rybníček asi hrana, možná trochu za (zlato, vlnky, vteřinovka dohromady a kyklop), ale mě se líbí 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, McStinger napsal:

Myslel som, že im urobím foto v provincii Loei, cez ktorú dnes prešli a ktorá je domovom Phi Ta Khona. Nakoniec sa mi nechcelo vyliezať z auta a vybaľovať ich, tak aspoň hotelovka pred spaním :)

534533983_IMG_20211206_2025402.thumb.jpg.def492c1f4b88b38e48627f10683f421.jpg

Jo, jasne, a ve finale je to Petržaľka... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, DavidLC napsal:

Měl jsem, co by Seikokot, období Pepsikokota, to bych asi dostal záchvat 🤔😀 teď jen slintám a závidím 😂. Parádní, je to pro náš rybníček asi hrana, možná trochu za (zlato, vlnky, vteřinovka dohromady a kyklop), ale mě se líbí 😉

Presne napísané. Mierne za hranou, ale v súvislosti s odkazom na Phi Ta Khona a Loei OK. Jazdím tadiaľ rád, pekná krajina. Snáď mi tie Sumá zostanú, zatiaľ som všetky predal, ma rozčuľovalo, že sa mi lepia na ruku.

Čo ma ale mierne sklamalo, sú tie Nung Talung Monster. Niečo im chýba, alebo možno tá zlatá na indexoch a ručičkách, ktorá mi na Sumách nevadí, tak tu áno. Nie sú zlé, ale pôvodný zámer kúpiť ich ma opustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...