Přejít na obsah

Seiko Divers - fotky


Chumpus

Doporučené příspěvky

Zaskrutkuj si korunku .A čo je to za remeň? Celkom sa mi páči.

Ahoj. Dneska se s nima nekoupu takže do nich nenateče (-:

Řemen je levný karbon na silikonu. Prodává se např. u Frýdla i přes e-shop

http://hodinar-frydl.sluzby.cz/silikon-s-karbonem-oranzovy-s-oranzovou-obsivkou-20mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pěkný, to bych taky možná užil. Já dneska na diversky objednával stěžejky s tlustým koncem. Jednu sadu s Filipín, druhou z Austrálie. Jo a na cestě mám mesh z Číny. Jojo, globální svět, globální nákupy...

Čau odkud jsi objednával ty stěžejky?

 

Odesláno z mého M2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem prvně viděl naživo oranž monstra (v jednom bazaru). Musím říct, že mají něco do sebe... asi pustím černé a pořídím ty oranž...

 

Šel někdo stejnou cestou nebo má oboje?

 

Měl jsem oboje a pustil jsem je.

 

Asi ze mě bude velice brzo OWG... :D

 

post-33556-0-21077900-1461761718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,někdy bych chtěl stejně ty oranžády vidět naživo - dovolená se kvapem blíží :smile_anim: .

A zrovna mě taky napadá,že mám někde v šufleti od  konce března fungl nové "drákuly".Takže ,někdy na ně budu muset mrknout,jestli budou případně k moři vůbec vyhovovat :unsure:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,někdy bych chtěl stejně ty oranžády vidět naživo - dovolená se kvapem blíží :smile_anim: .

A zrovna mě taky napadá,že mám někde v šufleti od  konce března fungl nové "drákuly".Takže ,někdy na ně budu muset mrknout,jestli budou případně k moři vůbec vyhovovat :unsure:.

Kašli na to, jsou to hnusné a křiklavé hodinky, dost těžké a nelíbí se mi ten jejich tah. Když jsem přišel na forum, tak jsem nechápal jak to někdo může dát na ruku. Potom jsem je tady dva měsíce nemohl sehnat, tak jsem je objednal z watchuseek :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: dobrý

Já jen chci zase něco "koupacího k moři". Časem juknu do toho šuflete na ty SRPy307,snad budou vyhovovat.Minulý rok jsem měl u moře "sněhule".

Ale ty ornžády vypadají fakt tak hnuně ,až ve finále vypadají docela krásně :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem ale podľa mňa to nie sú zlé hodinky a vždy poteší pohľad na ne. 5cec3fd864a6aabd3537192e07b8ad58.jpg

Pekne jsi je vyblejskl. Ja je poustel, protoze jsem uz nevedel roupama coby. Jsou to ale skvele hodinky. Kdyz jsem je kupoval, byly na prodejne cerne i oranzove a ta cerna pusobila silene nudne. Orange rulezzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,vy mě dráždíte.Nakonec ještě objednám tyhle "orangutány" a pak se rozhodnu,které vlastně k tý slaný vodě pojedou :lol2:

Hele když monstra tak oranžové, jak říkám když už se nějak člověk prokouše do stavu, že se mu začnou líbit a všechny ostatní jsou proti oranžovým nudné, aspoň za mě :)

post-22755-0-89286600-1461767651_thumb.jpg

 

Nutně musím pořídit ten super engineer na něm jsou dokonalé:

post-22755-0-41413600-1461767677_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...