Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Tohle je opravdu totál off topic dotaz...

 

Je pravděpodobné, aby mi po pěti letech nonstop vrtění odešlo oběhové čerpadlo Grundfoss, které mám na vytvořené smyčce TUV mezi kotlem/zásobníkem a koupelnou?

Svítí, vrčí, ale netáhne... Servis bude za týden, ale nerad jsem za hejla, tak se zeptám i tu, jestli s tím nemá někdo zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem myslel takovou srágoru, vypadá to jako průhledná žvejkačka, to bude něco jinýho. Ale ty v těch odkazech možná poslouží mému účelu ještě líp. Díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak je to s plnou mocí při prodeji auta? Věc se má tak, že mám auto psané na někoho jiného, nicméně dobrejch 5 let vše zařizuju já. Teď ale řešim, co potřebuji k prodeji auta po totálce. Musím mít nějaké ověření od úřadu nebo notáře nebo tak něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 5 letech vyhodit a dát nové, servis, resp. náhradní díly jsou stejně drahé jako nová pumpa. Jako servis WILO doporučuji WILO Star-Z Nova C

 

bandicoot, on 14 Čvc 2014 - 16:48, said:

 


Tohle je opravdu totál off topic dotaz...

 

Je pravděpodobné, aby mi po pěti letech nonstop vrtění odešlo oběhové čerpadlo Grundfoss, které mám na vytvořené smyčce TUV mezi kotlem/zásobníkem a koupelnou?

Svítí, vrčí, ale netáhne... Servis bude za týden, ale nerad jsem za hejla, tak se zeptám i tu, jestli s tím nemá někdo zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Pronajímám byt a nájemce by si přál mít trvalé bydliště na této adrese. Pokud si ta osoba napíše trvalé bydliště na adresu mého bytu, mohou tím pro mě v budoucnu vzniknout nějaké komplikace? Zákon je jedna věc, ale praxe druhá (navíc došlo začátkem tohoto roku k nějakým změnám v zákoně). Máte s tím někdo zkušenosti? Jde mi zejména o to, kdyby nastaly nějaké problémy a já potřeboval tu osobu "vyšoupnout".

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak je to s plnou mocí při prodeji auta? Věc se má tak, že mám auto psané na někoho jiného, nicméně dobrejch 5 let vše zařizuju já. Teď ale řešim, co potřebuji k prodeji auta po totálce. Musím mít nějaké ověření od úřadu nebo notáře nebo tak něco?

Idealni je jim zavolat, jsou uplne v pohode.

Ja kupoval auto v rijnu a soucasti byla plna moc od prodavajiciho k odhlaseni - v pohode bez overeni, poradili mi to na urade, kam jsem s tim pak jel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Pronajímám byt a nájemce by si přál mít trvalé bydliště na této adrese. Pokud si ta osoba napíše trvalé bydliště na adresu mého bytu, mohou tím pro mě v budoucnu vzniknout nějaké komplikace? Zákon je jedna věc, ale praxe druhá (navíc došlo začátkem tohoto roku k nějakým změnám v zákoně). Máte s tím někdo zkušenosti? Jde mi zejména o to, kdyby nastaly nějaké problémy a já potřeboval tu osobu "vyšoupnout".

Děkuji.

Pokud ma nájemní smlouvu, muže si dat trvale bydliště. Nepotrebuje tvůj souhlas. Trvale bydliště ale zaniká uplynutím smlouvy nebo výpovědí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...