Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Vis, fakt hledam tankyT55 v okoli košic, čtvrt čaca, melo by jich tam byt 36 ks. Ale nejak mi to nesedi podle fotek a gps. Nevim co je čaca, tam by meli byt. Proto se snazim zeptat vychodnaru, jestli o tom neco nevi. Jet se mi tam fakt nechce. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie som odtiaľ, ale štvrť Čaca si myslím ani neexistuje, zrejme ide o Šacu. Netuším, kde tam niečo tankové je. Tanky sú v obciach bližšie k Dargovskému priesmyku, kde sa dosť bojovalo. Napríklad u Košíc je obec Košický Klečenov. Ale T55? Hmm..., ale pozri tu: http://abov.vucke.sk/trip/abov/abov/kultura/kulturne-dedicstvo/kosicky-klecenov-tank-t-34.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Bohužel,dle zákona o DPH par.6i (Hlava II) pokud neposkytuje služby v příslušném státě osvobozené od DPH se stává plátcem dnem uskutečnění služby,vystavíte fakturu s 0 DPH (dodání služby v rámci EU) a při podání přiznání k DPH následně souhrnné hlášení s identifikací příjemce služby (DPH v rámci EU platí příjemce a kontrola je na základě souhrnných hlášení) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastíním situaci. Nejsem televizní typ nicméně rodiče odstavili svou (skoro novou) televizi s tím, že v ní chrčí a že si dělá, co chce. Hned koupili novou a ať prý si ji dám opravit jestli chci - závada se neprojevila, takže mám televizi.
No jo, jenže nevim co s ní dál. Bydlím na Kobylisích a jak teď dostanu do tej televize signál. Koaxiál už asi vyšel z módy, ne? Jsem v tomhle uplně mimo.

Co teda potřebuju aby mi to fungovalo? Nějaký tyhle set top boxy či co?

A předchozímu pisateli přeji hodně zdraví k svátku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...