Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Jo ten hliník tam zůstal. Před tím se to muselo vložkovat hliníkem. Teď jsou zase nový předpisy. Tu trubku tam dali během chvíle při instalaci kotle.

Mám ho asi 5-6 let. Oproti starýmu kotli spotřeba klesla. A to tam mám ještě navíc oproti starýmu kotli 40 litrovou nadrž na stálý ohřev vody do vodovodu.

Akorát cena byla tenkrát trochu větší. Myslim, že stál tenkrát asi 80 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejenom problém s kondenzátem, kondenzační kotel většinou vyžaduje rekonstrukci celé topné soustavy - má úplně jiný teplotní režim. Vloni jsem to řešil a nakonec jsem se rozhodl pro atmosférický Protherm a vyšel celý na 30 i s instalací. Funguje dobře, je jednoduchý jako kafemlejnek a spotřeba šla určitě dolů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klotzman: Loni jsem řešil stejný problém u mámy. Poté, co to asi 5 topenářských firem střední velikosti vzdalo (a to měli dodávat i kotel apod.), jsme to vyřešili spec. čerpadlem na kondenzát s neutralizačním granulátem, bratru za 5-6 tis i s instalací...

Koukni třeba sem: https://www.precerpavacky.cz/SFA-Sanicondens-Best-precerpavacka-pro-kondenzat-d27.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli byste mi prosím někdo napsat, jak vkládat obrázky tak, aby pod nimi pokračoval text? Chci udělat recenzi /srovnání dvou hodinek a umím obrázky nahrát jen do fóra tak, že se ukazují dole pod textem... A já bych ke každému chtel napsat komentář...

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako takto?
 
post-49277-0-61842200-1522400366_thumb.jpg
 
ale zadarmo to nebude :D
 
 
 
 
 
1 - zkus jiný prohlížeč, to je nepravděpodobnější příčina, některé  v tom dělají chaos
 
2 - plný editor, vlevo nahoře je tlačítko co vypadá jako "vypínač"
přepni ho - uvidíš příspěvek v bb kódu, tedy zformátovaný, to je další možnost co
tě nepustí - tady uvidíš obrázky všechny dole pod textem, normálně si ten co potřebuješ
zkopíruješ na místo kam chceš v textu obrázek klasicky ohraničují hranaté závorky
až budeš mít hotovo tak přepneš zpět tlačítko, zkontroluješ a je to
takhle se to dá také obejít a obrázky pak zůstanou kde mají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako takto?

 

attachicon.gifdil_tah_omega2.jpg

 

ale zadarmo to nebude :D

 

 

 

 

 

1 - zkus jiný prohlížeč, to je nepravděpodobnější příčina, některé  v tom dělají chaos

 

2 - plný editor, vlevo nahoře je tlačítko co vypadá jako "vypínač"

přepni ho - uvidíš příspěvek v bb kódu, tedy zformátovaný, to je další možnost co

tě nepustí - tady uvidíš obrázky všechny dole pod textem, normálně si ten co potřebuješ

zkopíruješ na místo kam chceš v textu obrázek klasicky ohraničují hranaté závorky

až budeš mít hotovo tak přepneš zpět tlačítko, zkontroluješ a je to

takhle se to dá také obejít a obrázky pak zůstanou kde mají

Hmm tak uz asi vim kde je problem... Do ted jsem pridaval obrazky stylem - pripojit soubor a obrazek se nahral. A byl na konci. Ale ted kdyz bych to chtel mit jako ty, tak to musim nekam upnout na net? bo kdyz kliknu na obrazek, chce to url cestu... 

Pripadne jestli ano, co pouzit? Tech obrazku mam cca 50, tak bych potreboval nejake user friendly reseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stači ked po pripojeni obrazku este kliknes na "přidat k príspěvku". Objavi sa ti potom v prispevku nieco ako [img4828.jpg]. To je ten obrazok. Toto mozes smelo presuvat tam, kde v texte chces aby sa obrazok umiestnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mAra_

 

1/ použij rozšířený editor

2/ nahraj fotky - připojit soubor

3/ postav v textu kurzor tam kde chceš mít fotku

4/ klikni u fotky na "Přidat k příspěvku"

 

tam kde byl kurzor se objeví text v hranatých závorkách, přes "náhled příspěvku" zkontroluješ výsledek

 

edit: Ivan byl rychlejší...

Upraveno uživatelem par-pa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád hlava celnická pomazaná má dovolenou, takže dotaz zní - Kluci moji milý, když si nechám přímo ze Švýcarska poslat hodinky cca. za osm pětek, budu platit nějáké CLO nebo jiné poplatky? Děkuji za Vaše postřehy :cheers:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...