Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Určitě to tu někde je, ale nemám teď čas to hledat, tak se zeptám. Koupil jsem přes eBay hodinky z USA. Hodinky byly zaslány přes Global Shipping Program. Mám i tracking number začínající sekvencí UPAAB... Dnes jsem byl informován emailem, že včera jsem nebyl zastižen při pokusu o předání. Problém je v tom, že nevím, která přepravní společnost mi ten balíček má doručit. Nevíte někdo, jestli a jak se to dá zjistit?

Kamaráde todle dělá Intime!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo, tenhle článek pojednává přesně o mém problému! Díky moc, pomohl.

 

Kamaráde todle dělá Intime!

 

Podle článku od Vrabyho jsem přepravce našel. Je to GLS. Mají o mě veškeré potřebné údaje včetně emailu a telefonu. Přesto se mě včera nikdo nesnažil kontaktovat a domluvit si dobu předání. Jak to asi bude pokračovat? Dneska mě evidentně taky nezastihli a zítra jedu odpoledne pryč. Kolikrát to budou zkoušet? Nakonec to asi pošlou zpátky a mně hrábne  :furious: Kdyby tam byl aspoň formulář pro kontakt s doručovatelem, jako to má třeba DPD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, dnes som riesil podobne. Zasielka z UK, mal som tracking number. Na zaciatku bolo len ze odoslane, bez aktualizacii. Dnes pozeram na delivery partner ze GLS, a stav, vcera sa nepodarilo dorucit. Su tam ozaj nejaky zabrzdeny. Nastastie som sa dovolal a zajtra by mali dorucovat, hoci aj na inu adresu. Skus sa s nimi dohodnut na opakovanom doruceni. Naspat to urcite neposlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tenhle článek pojednává přesně o mém problému! Díky moc, pomohl.

 

 

Podle článku od Vrabyho jsem přepravce našel. Je to GLS. Mají o mě veškeré potřebné údaje včetně emailu a telefonu. Přesto se mě včera nikdo nesnažil kontaktovat a domluvit si dobu předání. Jak to asi bude pokračovat? Dneska mě evidentně taky nezastihli a zítra jedu odpoledne pryč. Kolikrát to budou zkoušet? Nakonec to asi pošlou zpátky a mně hrábne  :furious: Kdyby tam byl aspoň formulář pro kontakt s doručovatelem, jako to má třeba DPD.

A na gls jsi volal? Jako reference stačí buď č. zásilky, kterou převzali či přímo jejich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se udělalo hezky a rozjedete se projíždět o vikendu po republice, koukejte prosím okolo sebe kdyby jste zahlédli tohle auto. Je bývalého souseda, od pondělí je nezvěstný i s vozem, je v pátrání takže kdyby náhodou tak volejte PČR, diky moc. Registrační značka auta je aktuální. Slušnej chlap, není důvod proč by najednou byl nezvěstný.

 

post-49277-0-49231800-1523643683_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré knihy. Mám několik beden starých knížek a nevím, co s nimi. Jedná se o slušné tituly (beletrie, sport, cestopisy, dětské,...), ale v nemocnici je nechtějí, v knihovně také ne, v domově důchodců rovněž. Do sběru dcerce je mi to líto. Napadá vás, komu to darovat, ať jsou ještě k užitku? V antikvariátu požadují seznam a na to jsem moc pohodlný. R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam to dát, tak zkusím zde...Není tady někdo přímo z Mělníka? Rád bych pohovořil o bydlení na MLK a věcí kolem, protože jedna věc je se přesunout, ale druhá věc je nějaké dlouhodbé setrvání, takže bych chtěl nějaké poreferování. Nějaké hrubé obecné info samozřejmě mám, ale chtěl bych to víc z pohledu člověka, který tam žije nějaký ten pátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad ano, ale tady je ve hře i jeho zdravotní stav a obavy aby si nechtěl ublížit, má 66 roků.

 

Safra, není to on? :( https://olomouc.idnes.cz/rapotin-pohresovany-starosta-policie-patrani-nasli-ho-mrtveho-psi-/olomouc-zpravy.aspx?c=A180416_094914_olomouc-zpravy_stk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tenhle článek pojednává přesně o mém problému! Díky moc, pomohl.

 

 

Podle článku od Vrabyho jsem přepravce našel. Je to GLS. Mají o mě veškeré potřebné údaje včetně emailu a telefonu. Přesto se mě včera nikdo nesnažil kontaktovat a domluvit si dobu předání. Jak to asi bude pokračovat? Dneska mě evidentně taky nezastihli a zítra jedu odpoledne pryč. Kolikrát to budou zkoušet? Nakonec to asi pošlou zpátky a mně hrábne  :furious: Kdyby tam byl aspoň formulář pro kontakt s doručovatelem, jako to má třeba DPD.

 

Pokud by to ještě někoho zajímalo, tak GLS mě při druhém pokusu o doručování kontaktovala v pátek asi 3 minuty před zamýšleným předáním. Samozřejmě jsem byl tou dobou v práci a doma nikdo. Navrhli, že mi to nechají v parcelshopu nedaleko, a tak taky udělali. Dnes jsem si balíček vyzvedl, takže nakonec všechno OK.

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to ještě někoho zajímalo, tak GLS mě při druhém pokusu o doručování kontaktovala v pátek asi 3 minuty před zamýšleným předáním. Samozřejmě jsem byl tou dobou v práci a doma nikdo. Navrhli, že mi to nechají v parcelshopu nedaleko, a tak taky udělali. Dnes jsem si balíček vyzvedl, takže nakonec všechno OK.

Jak vidno, tak v Praze mají u GLS dobře v palici nas.áno...Ale hlavně, že máš digi, předpokládám, ty v jiném vlákně postované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...