Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Taky by bylo dobrý vyzkoušet si jak ti půjde a bude vyhovovat držení v oku. Někomu to jde dobře, někdo na to nemá ksicht. Teda pokud nebudeš držet lupu rukou.

Jasný, beru to přes eshop, takže času na vyzkoušení bude dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nettopejr

Vezmi rýč jdi na svůj pozemek a v rohu, metr od hranice, vykopej jámu 1x1x1m.

 

 

Pokud to maso není lidský,tak bych se toho nebál.

Já takhle zakopal morče a tři křečky.Je teda ale pravda,že toho asi nebylo 6 kilo,a na druhej den to vyhrabal pes a asi dva dny blil.

Ale řešení je to asi nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, chci si pořídit pořádnou kvalitní lupu k prohlížení svých kousků :-) Tady ten Peak vypadá velmi solidně, ale otázka zní, není zvětšení 5x málo?

 

https://www.mikroshop.cz/cz/peak-2048-a20d-5x-ocni-hodinarska-lupa

 

Písni o radu Jeronimovy.

Myslím,že to má zmáklý.

Sám od něj jednu lupu mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, jedu ted do Recka, vybral jsem super misto (snad), ale uz v te destinaci byl jen jeden nic moc hotel, kde se, koukam, plati i za klimu, za 10ti denni pobyt by to bylo 50 EUR, coz se mi zda dost a hlavne zbytecne (uz takhle budu muset platit vypalne za lednici 30 EUR).

 

Napadlo me ryze ceske reseni a sice nejaky univerzalni dalkovy ovladac. Ma s tim nekdo nejake zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nettopejr

Vezmi rýč jdi na svůj pozemek a v rohu, metr od hranice, vykopej jámu 1x1x1m.

 

 

Pokud to maso není lidský,tak bych se toho nebál.

Já takhle zakopal morče a tři křečky.Je teda ale pravda,že toho asi nebylo 6 kilo,a na druhej den to vyhrabal pes a asi dva dny blil.

Ale řešení je to asi nejlepší.

Nie, nie je to najlepsie riesenie, je zbytocne pracne (odkopal si uz niekedy kubik zeminy?) a nema vobec ziadne vyhody ktore by pracnost vyvazili. Coklov si ludia na zahradach zakopavaju vacsinou bud z piety, alebo preto, ze sa im nechce platit veterinarovi za riadnu likvidaciu. Do odpadkov mrsinu hodit neslobodno, alebo teda aspon nie nejaku vacsiu, kor ak je ta mrsina papierova a na teba registrovana, lebo to smetiari niekedy nahlasia a su z toho potom pokuty.

 

Naopak 6kilo bravcoveho zadneho mozes do smeti bacit uplne beztrestne a ked ich dobre zabalis nebude to ani moc smrdiet. V Malesiciach si s tym s prehladom poradia, max bude nejaky nestastnik na triediacom pase musiet ten pytel rozrezat a presvedcit sa, ze si tam nenapchal svokru,... ale je to ich praca tak nech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, jedu ted do Recka, vybral jsem super misto (snad), ale uz v te destinaci byl jen jeden nic moc hotel, kde se, koukam, plati i za klimu, za 10ti denni pobyt by to bylo 50 EUR, coz se mi zda dost a hlavne zbytecne (uz takhle budu muset platit vypalne za lednici 30 EUR).

 

Napadlo me ryze ceske reseni a sice nejaky univerzalni dalkovy ovladac. Ma s tim nekdo nejake zkusenosti?

já mám infraport na Xiaomi mobilu. Takže s tím můžu ovládat prakticky vše... Takže tohle může bejt řešení. Jednou jsem měl ubytování taky podobně, že chtěli za klimu platit, ale nakonec byl ovladač na pokoji a nikdo po mě nic zaplatit nechtěl. Tak možná to bude stejně. V dnešní době chtít priplacet za klimu je divný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, zkusim taky appku v mobilu. Jinakv tomhle hotelu chteji i 3E/den za lednici... :eek:

(Pry lednice tam je, ale bez kabelu, ten ti pujci az na recepci za penize.)

 

já mám infraport na Xiaomi mobilu. Takže s tím můžu ovládat prakticky vše... Takže tohle může bejt řešení. Jednou jsem měl ubytování taky podobně, že chtěli za klimu platit, ale nakonec byl ovladač na pokoji a nikdo po mě nic zaplatit nechtěl. Tak možná to bude stejně. V dnešní době chtít priplacet za klimu je divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám infraport na Xiaomi mobilu. Takže s tím můžu ovládat prakticky vše... Takže tohle může bejt řešení. Jednou jsem měl ubytování taky podobně, že chtěli za klimu platit, ale nakonec byl ovladač na pokoji a nikdo po mě nic zaplatit nechtěl. Tak možná to bude stejně. V dnešní době chtít priplacet za klimu je divný

Nechceš si sebou vzít mražák?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už včera jsem si představil Zmizíka jak jede k lesu v F150, na korbě velkej bílej mrazák omotanej fólií, lopatu a krumpáč. Na kraji lese vylejzá natáhne respirator a začne do předem vykopane díry sypat obsah mrazáku. To by byli policejní manévry, až by to určitě někdo viděl a natočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...