Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Říkal jsem aby sis to šel vyzkoušet? Říkal.

Já používám obyčejnou hodinářskou lupu se zvětšením 10x, vzdálenost čočky od předmětu je 4,5 cm, při práci už je chvílema málo místa pro nástroje, ale to mi nevadí, to je jednou za rok. Na detailní okuk si beru tu obyčejnou lupu z aukra za pár korun, zvětšení 20x, vzdálenost k předmětu 2,5 cm a vidím spokojeně vše a skoro zadarmo.

 

Není co zkoušet, vrchní díl 15x pasoval perfektně jako všechny mimochodem hodinářský kukátka, které mě prošli rukama, jelikož mám dost variabilní oko :-) no a 6x už byl spodní hubený díl kompletu, takže nic. ani to nebylo na oko myšlené. Každopádně 20x zvětšení je pro kukátko holí nesmysl, ideál 5x a 6,7x. Objednal jsem PEAK 2048-A20D (5x) a hned jak dorazí, podám report. Snad ty kvalita bude za ten peníz trochu jinde.....

post-364-0-51205500-1535026545_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem debatu začal, tak ji ve zkratce skončím, Peak jedním slovem super a velmi kvalitní záležitost, doporučuji :-) Jen ještě asi prohodím 5x zvětšení za 6,7x. Eshopy mě musí milovat... :-) Ale kukátko opravdu vybavené velmi kvalitní optikou odpovídající ceně řekl bych.

post-364-0-64262300-1535386317_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"pelmel dotazy"? tak ok:
Je nutné v praze každý ráno odpustit několik vteřin v kuchyni vodu z kohoutku, než si natočím na pití? Vadí něčemu že v trubkách těch prá hodin přes noc voda stojí? Vím, je to maličkost, taky vím že máme jednu z nejmenších spotřeb v Evropěn, ale kolik za život můžu takhle vody možná zbytečně vylejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"pelmel dotazy"? tak ok:

Je nutné v praze každý ráno odpustit několik vteřin v kuchyni vodu z kohoutku, než si natočím na pití? Vadí něčemu že v trubkách těch prá hodin přes noc voda stojí? Vím, je to maličkost, taky vím že máme jednu z nejmenších spotřeb v Evropěn, ale kolik za život můžu takhle vody možná zbytečně vylejt?

vodtočit minimálně pět litrů ...... ten humus usazenej v sejtku tě může zabít ..... totéž ve sprše ..... nikdy nevíš kdo si tam před tebou oplachoval zadek ...... a záchod jedině bez přistávací dráhy ...... aby tě to pěkně vošplouchlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim ,ze se rychlosti aut pri narazu nescitaji.Vim,ze tu nekde probehlo i vysvetleni.Co nemohu najit,je potvrzeni,pojus-,video,kde se pomerne jasne v pokusu ukazalo,ze to tak opravdu je.

Byla tam z kazde strany palice,ktera bouchla do plasteliny,modeliny a na stlaceni se ukazalo,ze je naraz vicemene stejny z obou stran.

Nema nekdo odkaz? Neni to video ,kdy to zkuseli Ti frajeri z tv serialu borici mytu.  Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekame se Sonakem u Patrika. Na ten sraz a nudime se.  

Probrali jsme co je tezsi,jestli kilo peri nebo zeleza ,potom jazykolamy 333 stribrnejch strikacek  a nyni jsme u toho,proc s nama pohrdate a neodpovidate na zpravy.  :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekame se Sonakem u Patrika. Na ten sraz a nudime se.  

Probrali jsme co je tezsi,jestli kilo peri nebo zeleza ,potom jazykolamy 333 stribrnejch strikacek  a nyni jsme u toho,proc s nama pohrdate a neodpovidate na zpravy.  :D  

A no jo, tak tam zas něco napište a já teda vodpovím. Ale sem nemoh, styděl se za to a tak sem radši mlčel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory, zůstanu u lehkého odtoteční vždy po ránu. Rozbor snad někdy... znám ale lidi z venkova co rozbor nechtějí schválně, ještě by jim někdo řekl že ta voda co pijou celej život je špatná :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku blby dotaz novacka... Nechavate si krabicky od (obycejnych) hodinek? Mam tu box ze Seiko hodinek, uz rok lezi ve skrini a je mi na nic. Vyhodit? Je pekny, vystlany polstarkama, tak je mi lito ho vyhazovat, ale je mi na nic...  <_< To same ted G-Shocky, kovova doza, pekne, ale zas zbytecnost. Prodavat se ani jedny z tech hodinek uz nechystam, takze krabicky ani proto nepotrebuju. Nechcete je nekdo?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...