Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

David: Úplně každé jídlo zatěžuje játra a ledviny, je to jejich práce. Když si dáš půlkilový steak, ledvina ti nepoděkuje.

Tedy Alavis klidně, jen přizpůsobit dávkování.

 

A to co jsem předtím psal, byla i odpověď na tvůj dotaz.

Lidské tělo má dokonalé samoopravné mechnismy, které když fungují, tělo téměř nemůže onemocnět. Jen jim v tom nesmíme bránit, protože pak ani nějaké doplňky nefungují jak by měly, případně nefungují vůbec.

 

A v psí konzervě nic nejedlého není, není důvod proč si ji nedat. Spousta lidí to jí.

A naopak - třeba v cigaretě není žádný důvod proč ji kouřit, přesto to lidé dělají. Ale psí konzervu by si nedali. Paradoxní.

Hmm, já jsem se nebránil a raka jsem měl.... :( to o cigárech a konzervách se dá dát na hodně příkladů lidského chování....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt uz ti odpovedel Likvid

 

to jako vazne uvazujes nad tim brat pripravek pro kone, kocky a dalsi havet ?

Jo, uvažuju, o co jiná havěť jsem než ten kůň :lol2:

 

No v mém okolí to lidi dlabou a změny k lepšímu mají a zatím žijí, tak mě to taky napadlo, no.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Karlos :Já nemám rád hádky, to škodí zdraví, ale z části nesouhlasím. Antibiotika na rýmu určitě ne, ale u mě, kdybych nechal vše na přírodě,kašlal na doktory, tak jsem už pod drnem. Takže zlatá střední cesta. Všeho s mírou. A podobně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to dávkování vezmeš kde?

 

 

A na tohle jsi přišel jak?

Pokud si netroufá sám, máme lékaře. Co jako vidíš za problém? Jedině v tom, že se doktoři budou bránit a doporučovat vlastní doplňky.

Stejně tak konzervy. Co jako by v nich mělo být? Naopak, možná tam nebude mnoho věcí, které jsou v lidském jídle.

https://www.expres.cz/expres-test-chm-/viral.aspx?c=A160508_220755_dx-viral_anna

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David: Souhlasím, lidé se chovají divně. A tvrzení doktorů, že nemoci máme protože prostě smůla, to zní jako Nic nedělejte, protože my vás chceme léčit za peníze. A čím míň vy toho budete dělat, tím víc my vyděláme.

 

Genetické předpoklady a v rozené vady ti nic neříkají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si netroufá sám, máme lékaře. Co jako vidíš za problém? Jedině v tom, že se doktoři budou bránit a doporučovat vlastní doplňky.

Stejně tak konzervy. Co jako by v nich mělo být? Naopak, není tam možná nebude mnoho věcí, které jsou v lidském jídle.

https://www.expres.cz/expres-test-chm-/viral.aspx?c=A160508_220755_dx-viral_anna

 

1. A lékař ho vezme kde? Dávkování si pravdu lékař nemůže cucat z prstu. Ten přípravek nebyl testován na lidech, výrobce ani nemá povinnost uvádět úplné složení a nikdo jej netestuje tak, jako se testují léčivé přípravky.

2. Stejně tak psí konzervy mohou obsahovat spoustu látek, které jídlo pro lidi obsahovat nesmí. Viděl jsi vůbec někdy etiketu konzervy a její složení? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mluvím obecně.

 

No právě, pindy které si vykládáš po svém. Prosím, pokud tvé komentáře si někdo může vyložit tak, že jeho následné jednání dle nich může ohrozit jeho zdraví, nebo zdraví někoho jiného, zdrž se komentáře na toto téma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. A lékař ho vezme kde? Dávkování si pravdu lékař nemůže cucat z prstu. Ten přípravek nebyl testován na lidech, výrobce ani nemá povinnost uvádět úplné složení a nikdo jej netestuje tak, jako se testují léčivé přípravky.

2. Stejně tak psí konzervy mohou obsahovat spoustu látek, které jídlo pro lidi obsahovat nesmí. Viděl jsi vůbec někdy etiketu konzervy a její složení? 

Neviděl, ukaž. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alavis, stejně jako mnoho jiných veterinárních přípravků, koupíš normálně v lékárně.

 

A když si uvědomím kolik nežádouích a nebezpečných vedlejších účinků mají běžné léky, tak se musím obavám z Alavisu smát.

 

Testováno na lidech, půlka jich sice umřela, ale druhá se uzdravila :)

 

Denně jezdíme po silnicích a čucháme ty jedy a nikomu to nevadí. Denně jsou na silnicích i mrtví. Nevadí. Kouřit nevadí. Pít alkohol nevadí. Jíst lék pro koně vadí. Jíst psí konzervy z masa vadí. Není to nějak obráceně?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...