Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

A když si uvědomím kolik nežádouích a nebezpečných vedlejších účinků mají běžné léky, tak se musím obavám z Alavisu smát.

 

Testováno na lidech, půlka jich sice umřela, ale druhá se uzdravila :)

 

O zavádění léčiv víš evidentně taky prd, co je vůbec tvůj obor?

 

Tak to mi přijde zvláštní, to se teda běžně prodávaj přípravky pro zvířata v lékárně s léky pro lidi?

 

Ano, v lékárnách bývá slabý základ veteriny (odčervovací tablety, repelentní přípravky, doplňky třeba na srst a klouby)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké rčení: Kdo neinvestuje do svého zdraví, investuje do příjmu lékaře.

Karlosi to jsou jenom zvasty

 

za poslednich sto let se zmenil svet k nepoznani se vsemi nasledky pro lidi ...... prumysl, chemie, ovzdusi, stres, honba za blahobytem atd atd atd a vsechno je to propojeny...... statistiky rikaji ze zijeme o 25 let dele nez pred sto lety ........ na prvni pohled to vypada velkolepe ale zdravej rozum mi rika ze to je picovina pac kolem me umiraji lide pred sedmdesatkou a na stari to fakt neni ........ takze investice do zdravi je teda co podle tebe ?

 

penize to zrejme nejsou ...... takze to bude zdrava strava ? ....... a to je co kdyz je vsechno chemie? ........ tak to bude asi pohyb na zdravem vzduchu ....... na zdravem vzduchu ? ........ dale tu mame stres ........ takze muzeme investovat do chocholouska ( penize) nebo zmenit zamestnani potazmo manzelku

 

atd atd

 

no...... takze mi pls napis jak se investuje do zdravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jasně že ne přímo lékaře, ale mám za to, že nějakej odborník k tomu potřeba je, přecejen to neni jako koupit rohlíky s kterejma každej ví jak naložit. Teda pokud nejde třeba o ibuprofen, ale tam bych se zas bál, jestli nepřijde nějakej padělek. Přecejen ty léčiva jsou neskutečnej byznys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi to jsou jenom zvasty

 

 

K tomu si musí svůj přístup najít a vytvořit každý sám a podle sebe.

 

A ano, sice se dožíváme vyššího věku, ale většinou a z velké části jen díky umělému udržování při životě léky, pomůckami a přístroji.

Kdybychom všechny tyhle berličky odstranili, nejspíš by se dožití vrátilo na dřívější úroveň.

 

 

Geometr: volně prodejné je jako rohlíky. Odborníka k tomu netřeba, předpokládá se, že lidé jsou dostatečně inteligentní, aby si to mohli koupit sami a bez vodění za ručičku.

Koupíš to i po internetu, informace jsou na tom napsané. Kdo číst neumí, ten si to nedokáže objednat, nebezpečí tedy nehrozí. :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě: To tam teda jako jsou i odborníci na zvířata, to se třeba učí doktoři farmacie i o zvířecích lécích / léčení?

 

Ano, na farmacii je povinný předmět Veterinární léčiva.

 

No já neměl na mysli internetový šarlatány, spíš kamenné lékárny, já bych si třeba léky přes net netroufl koupit. Nějaký elektronický pomůcky, třeba glukometr, teploměr a tak jo, ale léky ne.

 

Na internetu může léčiva prodávat pouze kamenná lékárna registrovaná u SÚKL, šarlatáni opravdu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu si musí svůj přístup najít a vytvořit každý sám a podle sebe.

 

 

tuhle odpoved x neodpoved od bytosti tveho formatu jsem neocekaval a jsem zklaman

 

takze se znovu pokusim optat jak by mela vypadat investice do zdravi ? ( dle Karlose)

 

vyrob nejaky recept ala lada hruska ....... at se poucim a treba i nekdo jiny se v tom najde

 

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle odpoved x neodpoved od bytosti tveho formatu jsem neocekaval a jsem zklaman

 

takze se znovu pokusim optat jak by mela vypadat investice do zdravi ? ( dle Karlose)

 

vyrob nejaky recept ala lada hruska ....... at se poucim a treba i nekdo jiny se v tom najde

 

Dik

Jestli jsi očekával šanci k posměchu, tak to budeš zklamán, to ano.

Toto fakt musí každý sám, podle vlastního přesvědčení a vlastních možností a schopností. Čekat že to někdo udělá za mě je totiž přesně to, co tím má člověk změnit (že moje zdraví za mě udělá doktor), tudíž to nejde. Toto prostě má nutně začátek ve vlastní iniciativě a víře.

A investice není to správné slovo, svádí to k představě, že jde o peníze a o nějaký zisk. Od přístupu k sobě a svému zdraví nic takového očekávat nejde. Ale já to chápu, jsme zvyklí, že život je obchod. Vydělám peníze a koupím si auto a léčbu rakoviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David: kamos si miesal tiez vyzivove doplnky ktore boli urcene konom. Zial uz si nepamatam co presne to bolo. Porovnaval zlozenie s vitaminmi urcenymi ludom, nenasiel tam ani jeden rozdiel. Viem, ze si na tieto veci dava bacha, sleduje si vahu, vysku, kalorie, atd. Jediny rozdiel bol v cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi očekával šanci k posměchu, tak to budeš zklamán, to ano.

Toto fakt musí každý sám, podle vlastního přesvědčení a vlastních možností a schopností. Čekat že to někdo udělá za mě je totiž přesně to, co tím má člověk změnit (že moje zdraví za mě udělá doktor), tudíž to nejde. Toto prostě má nutně začátek ve vlastní iniciativě a víře.

A investice není to správné slovo, svádí to k představě, že jde o peníze a o nějaký zisk. Od přístupu k sobě a svému zdraví nic takového očekávat nejde. Ale já to chápu, jsme zvyklí, že život je obchod. Vydělám peníze a koupím si auto a léčbu rakoviny.

slovo investice jsi pouzil na predchozi strane ...... takze popiras sam sebe ? ....... hele ...... ja ti tak trosku fandil i kdyz ses extremista ale ted sto posral ..... tak uz ti nefandim a presouvam te do supliku long

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi očekával šanci k posměchu, tak to budeš zklamán, to ano.

Toto fakt musí každý sám, podle vlastního přesvědčení a vlastních možností a schopností. Čekat že to někdo udělá za mě je totiž přesně to, co tím má člověk změnit (že moje zdraví za mě udělá doktor), tudíž to nejde. Toto prostě má nutně začátek ve vlastní iniciativě a víře.

A investice není to správné slovo, svádí to k představě, že jde o peníze a o nějaký zisk. Od přístupu k sobě a svému zdraví nic takového očekávat nejde. Ale já to chápu, jsme zvyklí, že život je obchod. Vydělám peníze a koupím si auto a léčbu rakoviny.

Tvl, já úplně vidím Karlose, jak si při sekání dřeva usekne ruku, koukne na pahejl, moudře pokývá hlavou a pude si s tím na chvíli lehnout. Přece si nebude kupovat léčbu ruky, která ostatně neexistuje.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...