Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

synci potřebuju pomoct

 

zrušil sem předplatné apple music, protože mi nepřijde uživatelky přívětivé a vrátil se ke spotify, které mně taky sere, ale trochu míň

 

nainstaloval jsem spotify do ipadu, iphonu a pc (windows)

 

noa z pc mi to nejde spárovat přes BT do hifi ...... respektive spárovat obě zařízení jde, ale spotify (aplikace) na to sere ...... takže musím pustit spotify na telefonu nebo tabletu a pak to z hifi hraje a ovládat se to dá z PC ....... já se zblázním

 

co mám dělat ? ...... zabít se ?

vyřešeno ..... sem jenom pomalejší vocas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jiné zvuky z pc ti jdo hifi jdou a nejde tedy jen spotify?

stačilo jenom kliknout na ikonku reproduktoru na liště a změnit zdroj ..... prostě YPO 

 

*ale přišel sem na to .... takže nejsem eště úplně v prdeli :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RGB je komponentni, ale to jsi se asi upsal. Pokud ne, nastav tv na komponentni.

 

Nicmene zaklad vseho v pred hdmi ere je kompozitni (video), jak tv, tak dvd. Je neobvykle, ze by to zarizeni neumely. Ono je mozne, ze i u toho dvd lze nastavit v menu vystup ruzne. Mrkni se na to. A pak laborovat v menu Tv. Fyzicke propojeni je zrejme ok.

 

Tak přestože na dývku je napsáno u scartu "RGB" a zapojil sem správně tu pětižílu z Conrada (na tom samci jsou všechny piny), tak jde jen zvuk. Na telce jsem navolil kompozitní vstup a prostě nic. Dývko jinej výstup nemá a telka má už jen dva vstupy HDMI.
Teď ale koukám do návodu, že zelenej vstup z RGB možná slouží jako Video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RGB je komponentni, ale to jsi se asi upsal. Pokud ne, nastav tv na komponentni.

 

Jo, upsal, fakt to tu pětižílu nebralo i přes nápis RGB na scartu DVD a nastavení na TV AV component.

Ale pak jsem si v návodu všiml, že cinch Green z RGB je zároveň Video a při nastavení AV Video na TV to jede na obyč trojžílu.

Takže starý DVD to RGB prostě neumí, nebo ten kabel z Conrada je v opačným směru (a nemá přepínač).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budoucí bejvalá, takže nakonec takhle? Silné nervy přeji. To sklo snad budou mít v každém sklenářství / rámařství, tuhle jsem šel řešit nějaké

podobné a všechno co se tak padesát let objevuje ve dveřích seženou a stále se to vyrábí, kouřové, čiré, žluté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budoucí bejvalá, takže nakonec takhle? Silné nervy přeji. To sklo snad budou mít v každém sklenářství / rámařství, tuhle jsem šel řešit nějaké

podobné a všechno co se tak padesát let objevuje ve dveřích seženou a stále se to vyrábí, kouřové, čiré, žluté.

Jj, budoucí bejvalá. Ale už sem se nechal voholit, tak to snad bude v klidu. Pokud se k tomu nepřidá taková ta nenávist, co přichází o trošku pozdějc...

 

Jinak dík za tip, budu teda muset do nějakýho sklenářství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tady jeden strašidelný dotaz, děda s babičkou mají doma tady ty hodiny a ony si představte že jdou pouze na jednom místě v obýváku. Když je dají třeba jen o dva metry na polici dál, hodiny se do deseti minut zastaví a stejně tak kdekoliv v jiné místnosti baráku. Fakt, nekecám :-) Čím to může být, mají se začít bát, nebo se třeba co nejrychleji vystěhovat?

post-364-0-03638600-1538633731_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem pro nerovnost police, na které stojí, nebo spíš křivost bedny, nebo jen špatné vyrovnání stroje v bedně, nebo jeho už špatný stav. Někdy i nepatrná změna náklonu může kyvadlový stroj zastavit.

 

Ale mělo by být slyšet, že/jestli "kulhají".

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...