Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

No to jen ten princip- pro smrad zapomeneš na bolavej krk.

Podobně se na kašel doporučuje projímadlo.

:D nebo bleju z meduciny, co manželka připravovala dětem... Cibule s medem a nechat vylouhovat a pak na lžičku tu tu šťávu. Tyvle to byl smrad, jen když otevřela tu dozu.... A pak jak dětem táhlo z pusy. Eklhaft jen si na to vzpomenu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosím o radu zkušenějších. Rád bych tátovi nadělil pod stromek zájezd do Wimbledonu 2019 jako vrchol jeho pětapadesátileté tenisové kariéry. Začal jsem to před par týdny řešit a dostal jsem info, že anglický svaz bude ?objednávky? přijimat až od února, tak to budu muset vyřešit formou nějakého poukazu. Máte ti z vás, co podobnou akci absolvovali, nějakou alespoň rámcovou povědomost o ceně? Jde mi o první týden.

 

Díky

 

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší na ten krk, jako ale naprosto nadřazené nad všechny tady babské rady je zelí. Čínské zelí.

 

Vezmeš, nakrájíš na jemné proužky, prosolíš a dáš v uzavřené nádobě na 4 dny do lednice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší na ten krk, jako ale naprosto nadřazené nad všechny tady babské rady je zelí. Čínské zelí.

 

Vezmeš, nakrájíš na jemné proužky, prosolíš a dáš v uzavřené nádobě na 4 dny do lednice.

 

nojo, ale co když mě to za ty čtyři dny přejde...?

 

jinak díky za rady, budu zkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden rychlodotaz...potřebuji rozlousknout dvě metostanice:

 

https://shop.elektrometal.cz/zbozi/sencor-sws-9700-meteostanice-pro

 

https://www.tipa.eu/cz/meteostanice-wh5029-cerna/d-150382/?gclid=Cj0KCQiA3b3gBRDAARIsAL6D-N_GxxoaEhPtj8bznGLA-RULefY7QdivxvuDiERdz_RcZHNo-Z40SnkaAmZXEALw_wcB

 

je v nich nějaký hodně podstatný rozdíl? Sencor funguje na vzdálenost 150m oproti té druhé, co má 100m. Kromě barevnosti displeje a duhových barev u Sencor nic jiného nevidím. Chtěl bych dnes objednat....takže jestli máte někdo zkušenosti, jestli i třeba ta levnější bude fungovat. Díky

post-13404-0-01002700-1544553614.jpg

post-13404-0-75903400-1544553627_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D nebo bleju z meduciny, co manželka připravovala dětem... Cibule s medem a nechat vylouhovat a pak na lžičku tu tu šťávu. Tyvle to byl smrad, jen když otevřela tu dozu.... A pak jak dětem táhlo z pusy. Eklhaft jen si na to vzpomenu

Jo to mě chutná, to jsem zapoměl Mondeovi napsat :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako napájení? Už jsem objednal tu levnější.... Nebo co myslíš?

:D ...... ty máš taky dost

 

Gustafe měls koupit ten Sencor ....... respektive se vysrat na voboje ........ to venkovní čidlo budeš muset dát někam do prostoru pokud chceš měřit větry a vzhledem k tomu, že v tom čidle je i tepločidlo, tak ti na to bude prát slunce, takže budeš vědět prd ...... kup ještě teda nějakou střechu nad to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to je pro tchana k vánocům , ať si s tím dělá co chce :D já byl taky pro dražší variantu, ale jeho dcery mu chtějí dát ještě něco k tomu, takže jsme zvolili takle. A přece nebudu zbytečně utrácet. Pak nebude na hodinky :D

 

No s tím čidlem na teplotu to snad Maji nějak vosefovany. Vhodného místa pro umístění na zahradě bude mít dost... Toho bych se nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...