Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Mobil - Samsung / android - rodičovská kontrola, jak na to?

V kostce a jak pro debila prosím.

Moc se mi nelíbí když synátorův kamarád co má mobil zakázanej

skočí na návštěvě u nás po mladýho telefonu a v historii na youtube

jsou najednou horory a "nahí holky". Konkrétně na youtube už mám v nastavení filtr zaškrtnutý, ale to předpokládám osmiletý děti zvládnou

překonat asi tak za 30 vteřin.

Díky.

Hele, já ti to vyřeším...co kdyby jsi mu pořídil tohle

post-23865-0-29330500-1547670694_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám schovanou nějakou sbírku z dětství a chystam se to rozprodat.... Protože moje dvě dcery by si s tím sice vyhrály, ale daly by autickum za uši. Tak případně můžu nafotit a poslat sz. Mám nějaké bburago, matchbox a asi i jiné...

Ja jsem trochu tematicky zamerenej, na prvni strane tohoto vlakna je receno a vyfoceno vse

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/22703-sberatelstvi-modely-aut-a-motocyklu/?hl=modely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám schovanou nějakou sbírku z dětství a chystam se to rozprodat.... Protože moje dvě dcery by si s tím sice vyhrály, ale daly by autickum za uši. Tak případně můžu nafotit a poslat sz. Mám nějaké bburago, matchbox a asi i jiné...

Ne že bych chtěl obcházet případné zájemce, ale kdysi jsem prodal své angličáky kvůli motorce a lituju toho dodnes. Tak poprosím o foto taky, třeba tam bude nějaký kousek "na vzpomínku" který jsem měl a rád se ho ujmu. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok 2037, dcery s vnukama na návštěvě u dědy Gustafa:

Vnuk: Kámoš má doma boží autíčka, kovový, takový malý, prý ještě po dědovi.

Gustaf: Jó, těch jsem měl celou krabici, jako malej jsem je sbíral

Vnuk: A kde je máš?

Gustaf: Ále prodal jsem je, když byla maminka malá, koupil jsem si místo toho flašku vizoura

Vnuk: ..... :death:

Gustaf: .... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok 2037, dcery s vnukama na návštěvě u dědy Gustafa:

Vnuk: Kámoš má doma boží autíčka, kovový, takový malý, prý ještě po dědovi.

Gustaf: Jó, těch jsem měl celou krabici, jako malej jsem je sbíral

Vnuk: A kde je máš?

Gustaf: Ále prodal jsem je, když byla maminka malá, koupil jsem si místo toho flašku vizoura

Vnuk: ..... :death:

Gustaf: .... :frusty:

ale prt... Si myslím, se za 30 let budou mít děti úplně jinej zájem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde mám zaručeno, že budu mít vnuka. A pochybuji, že dcery by ty autíčka dochovaly, když by teda měly syna... :D prostě se mi to snažíte rozmluvit...

AC mám ve všech rodovych řadách holky, autíčka, vojácky a k nim i pevnost, poctivě uchovávám. Co kdyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

?Kde mám zaručeno, že budu mít vnuka.? Nikde, ale můj brácha jako dítě nejvíc miloval ?sukýnek? a toužil být v dospělosti, cituji: Mahulen Bočan. Takže třeba vnučky angličáky potěší.

Mahulen Bočan :D :D tyvle....njn,do vnoucat mám tak ještě 20 respektive 25 let, takže nevím nevím... No, nafotím to, hodím to sem a děj se vůle boží... Třeba mě přemluvite si to nechat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde mám zaručeno, že budu mít vnuka. 

nikde ....... děti dneska nefrčej ..... proto si vyrábím vnoučky sám ..... zrovna v pondělí mě máma vytáhla do kina (kde to nesnáším, protože tam smrdí popcorn) na romatiku nebo tak něco ..... proplejtání prstíčků a tydlentyc píčovinky ......  a po kině mi říká, že by ještě jako jedno miminko ...... tak sem jí řek, že za deset let umřu, tak že to už nemá cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

nikde ....... děti dneska nefrčej ..... proto si vyrábím vnoučky sám ..... zrovna v pondělí mě máma vytáhla do kina (kde to nesnáším, protože tam smrdí popcorn) na romatiku nebo tak něco ..... proplejtání prstíčků a tydlentyc píčovinky ...... a po kině mi říká, že by ještě jako jedno miminko ...... tak sem jí řek, že za deset let umřu, tak že to už nemá cenu

no... Taky řešení :D :D :D já už si nic vyrábět nehodlám... Kdo to má pořád živit :D :D Tu zodpovědnost přenechám dceram... Až na to budou mít věk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem takhle před třiceti lety dal pryč kompletní zbírku čtyřlístků od prvního čísla, debil dodnes si to vyčítám

těch mám taky velikej stos ;)

Vy mě snad donutite si to nechat... Ale já na hraní nemám čas už :D a až budu starej, tak se mi budou klepat ruce a ponicim je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...