Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Az se k tomu dostanu, tak to dam do autickarskeho vlakna, ale spis az zkraje jara...  :guiltysmiley:

 

Ja si doted pamatuju, jak jsem na piskovisti zapomel jednoho Matchboxa, co mi tatka privezl ze Zapadniho Nemecka (vozil mi jich dost, ale i tak). Nejake cervene Audi Quattro, a doted me to stve...  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se divate na ruzne benefity jakozto nepenezni formu premii? Sef jedne nasi firmy se domaha toto zamestancum zavest (kvuli nedaneni benefitu), mne to spis prijde jako komplikace. Kdyz benefity, tak vsem stejne (aspon na danem postu), ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to jsou třeba stravenky tak OK, pokud to jsou nějaké poukázky, tak pozor, co na to jde uplatit. Třeba UNIŠEK+FKSP je dost omezen a hodně lidí nadává, že to nemají za co utratit. Oproti tomu UNIŠEK+ už je v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslat urcite mozes, ale kde konci, zalezi na nastaveni konkretneho cieloveho uzivatela... tusim ma existovat aj nejaka platena sluzba, ktora dokaze toto nastavenie prebit a napchat mu to nasilu do prijatych, ale je to relativne drahe (4USD tak nejak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme mu to prozatim rozmluvili. Asi to skonci obligatne u prispevku na duchodove sporeni atd.

 

Zalezi, jake benefity.. my treba mame Benefit plus a to neni uplne spatne, da se to utratit treba v online lekarne Pilulka, a nejen za leky, koupili jsme tam male treba odrazedlo... Da se to utratit v knihkupectvich (knizky pro malou + knizky jako darky pro celou rodinu a deti znamych atd. :-D ), v Light Bike-u za sportovni veci atd. + samozrejme v Invii a spol. a na ruznych bazenech, sportovistich, masazich a podobnych blbostech, ktere nevyuzivam.

Prispevek dostavame podle delky pusobeni ve firme, ja jsem 10+ let, takze tam mam kazdy rok pres 20 litru a za to uz se da neco poridit (kazdopadne lepsi nez nic :-) ) Nez se narodila mala tak nam to kazdy rok zaplatilo jednu dovolenou ve dvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my mame klasicky stravenky na zradlo, co mi porad zbyvaji, sportkartu, slevu na benzin u moll, moznost soukromych sim s tarifem za korporatni ceny a nejaky urazovy a zivotni pojisteni a stejne mi to prijde malo. Zamestnavatel ten se nikdy nezavdeci :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi, jake benefity.. my treba mame Benefit plus a to neni uplne spatne, da se to utratit treba v online lekarne Pilulka, a nejen za leky, koupili jsme tam male treba odrazedlo... Da se to utratit v knihkupectvich (knizky pro malou + knizky jako darky pro celou rodinu a deti znamych atd. :-D ), v Light Bike-u za sportovni veci atd. + samozrejme v Invii a spol. a na ruznych bazenech, sportovistich, masazich a podobnych blbostech, ktere nevyuzivam.

Prispevek dostavame podle delky pusobeni ve firme, ja jsem 10+ let, takze tam mam kazdy rok pres 20 litru a za to uz se da neco poridit (kazdopadne lepsi nez nic :-) ) Nez se narodila mala tak nam to kazdy rok zaplatilo jednu dovolenou ve dvou.

Co všechno se dá v Light Bike koupit přes Benefit plus? Máš to nějak ozkoušený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se tam koupit asi vse, kolega rikal ze kupoval kolo, ja mam odzkouseno bundu, boty... ideal je tam prijit s notasem a pri placeni se proste prihlasit do sveho BP uctu a vytvorit tam voucher na potrebnou castku, prodavac je pak spokojen a muzes odejit s nakupem :-D 

 

EDIT: A pokud kupujes pres net, tak se s nima asi domluvit, ze to zaplatis BP a hotovka.

Upraveno uživatelem M@C
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...