Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

To sem si zas nasral do bot. Stáhnul sem si zkušební verzi Corel Draw 2018, na čtrnáct dnů. Teď, když to vypršelo, se chci samozřejmě vrátit do svýho legálního Corelu 2012 a vono to nejde. Vodinstaloval sem 2018 i 2012, zpátky nainstaloval 2012 a furt sem v prdeli. Nevíte někdo, co mám dělat?

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po odinstalaci zkusit promazat registry? Jestli jde teda o widle. Případně zkusit prohledat, jestli by to nestačilo, jestli někde po odinstalacích nezustaly nějaký soubory s nastavením / inicializací. Prostě po těch odinstalacích by tam nemělo zůstat po těch Corelech nic. Ale nevim, jak je to u Corelu přesně udělaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Po odinstalaci zkusit promazat registry? Jestli jde teda o widle. Případně zkusit prohledat, jestli by to nestačilo, jestli někde po odinstalacích nezustaly nějaký soubory s nastavením / inicializací. Prostě po těch odinstalacích by tam nemělo zůstat po těch Corelech nic. Ale nevim, jak je to u Corelu přesně udělaný.

Udelam to jinak. Chytim ajtaka a porucim mu, at to nainstaluje von, kdyz je tak chytrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, někde ti něco zůstává ukrytého a číhajícího, aby časově omezenou verzi nešlo obejít opětovnou instalací. Buď to dohledat a smazat ručně, nebo použít nějaký odinstalátor (třeba Total Uninstall), který umí hledat a mazat i tyhle zbytky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, někde ti něco zůstává ukrytého a číhajícího, aby časově omezenou verzi nešlo obejít opětovnou instalací. Buď to dohledat a smazat ručně, nebo použít nějaký odinstalátor (třeba Total Uninstall), který umí hledat a mazat i tyhle zbytky.

Hm, asi jo. Ajťák přišel, vodinstaloval, nainstaloval, pak dobu klikal a mručel a nakonec se s nějakým huhláním vo bordelu utek schovat do toho svýho kuního pelechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pro odinstalace používám undelete_plus.exe, je to jeden soubor 649 kB, nemusí se instalovat a funguje velmi dobře.

Když jsem měl potíže s francouzským Accessem, ajťák zkoušel několik vlastních programů a byl ochoten poslouchat co mu říkám, až když si nevěděl dál rady. Pak nakonec vzal můj program na milost a vyřešeno. Předtím ale musel ztratit dva dny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, asi jo. Ajťák přišel, vodinstaloval, nainstaloval, pak dobu klikal a mručel a nakonec se s nějakým huhláním vo bordelu utek schovat do toho svýho kuního pelechu.

Tak to dopada, kdyz ma uzivatel admin prava a potom odmita odpovednost za to, co udelal ;-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...