Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Liqid: A přesně o tom mluvím - je jedno které cigarety, výhoda známých rizik proti neznámým je nulová, na to nikoho nenalákáš. Proto je tvoje varování tak směšné.

Je dobře že to znáš a snažíš se dělat osvětu, ale lidi si dokážou sami uvážit co jim za to stojí. A v tomhle případě jim to za to prostě stojí. Jinak by to přece nedělali. Ostatně, když jim stojí za to mít prohulené plíce, propálená játra a vydřené klouby, tak tohle je proti tomu nic a strašíš je naprosto zbytečně a na nesprávném místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna prileju olej do ohne, ale zeptam se moudrych, jak koukam je jich tu dost. Jaak to, ze kloubni preparaty nezabiraji a po prechodu na alavis,geloren lide zaznamenavaji ucinek? V primem okoli asi 5 pripadu, plus dalsi. Vsude stejny scenar. Proste davkuji dle vahy a funguje. U humannich nefungovalo. Neresim net a diskuse, tam toho bude taky dost.

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A která přípravky nezabíraly? Je taky přípravek a přípravek. Třeba takovej kamzík, to je jen lákadlo na hejly, obsahově totálně propadák. Na druhou stranu třeba Condrosulf je registrován jako léčivo a částečněho i může hradit pojišťovna, účinek je podložen studiemi.

 

Jako moc se mi nechce věřit, že by někomu nezabíral třeba Barnys Triple blend, když je to obdoba koňského. Nebo Geladrink Forte, komplexnější přípravek, čekal bych lepší účinek.

 

Přípravky na klouby mají různé zástupce, chce to srovnávat srovnatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poškozený kloub se hlásí zánětem a tedy bolestí. Jestli to působí protizánětlivě a obsahuje i něco proti bolesti, tak pocit zlepšení asi brzy přijde, i když třeba ve skutečnosti zatím k žádnému opravdovému zlepšení kloubů nedošlo. Asi jako když si vezmu ibalgin.

Zlepšení stavu kloubu asi bude trvat déle a nebude tak jednoduché. Ale asi funguje.

 

 

Kdysi kdesi jsem četl o pokusu dávat lidem s problémy s klouby denně lžíci drcených kuřecích chrupavek. Výsledek prý vynikající, rychlé zlepšení u všech.

Z toho usuzuju, že když našemu tělu umožníme se opravit, opraví se. Když budeme současně pokračovat v dosavadním způsobu života, kterým jsme si způsobili problémy, asi budeme na zlepšení čekat marně, nebo velmi rychle pomine.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A která přípravky nezabíraly? Je taky přípravek a přípravek. Třeba takovej kamzík, to je jen lákadlo na hejly, obsahově totálně propadák. Na druhou stranu třeba Condrosulf je registrován jako léčivo a částečněho i může hradit pojišťovna, účinek je podložen studiemi.

 

Jako moc se mi nechce věřit, že by někomu nezabíral třeba Barnys Triple blend, když je to obdoba koňského. Nebo Geladrink Forte, komplexnější přípravek, čekal bych lepší účinek.

 

Přípravky na klouby mají různé zástupce, chce to srovnávat srovnatelné.

Proenzi, Kamzik, GS Condro, někteří zlášť denní dávky Glukosamin , Chondroitin a Omega 3, prostě jak v Pandrholovi... co je k mání, studené/teplé :-)

Kdysi jsem se tomu trochu věnoval v rámci zaměstnání, ale co slyším po "koňských " přípravcích jsem nikdy neslýchal...

to Karlos: myslím, že v tom žádné analgetikum není, ale nevím jistě...

EDIT: Jo a pak taky fungoval Wobenzym, ten je asi na všechno... :-))

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ty diskuze vždy zvrhnou. Já se v dobré víře zeptám na tobolky a za chvíli jsem podivná testovací krysa.

Krysa kryse : zkus to do sklenice a zalít perlivou vodou, krásně se to rozšmelcne a není to tak hnusný (ale ne moc, bublinková voda je jed) :-)

Jinak mám ten lidský Alavis a poprvé mi něco zabralo a pomohlo. Mám za sebou Condorsulf, želatinu, Kamzíka a další. Jo a radu doktora, umělý kloub :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysa kryse : zkus to do sklenice a zalít perlivou vodou, krásně se to rozšmelcne a není to tak hnusný (ale ne moc, bublinková voda je jed) :-)

Jinak mám ten lidský Alavis a poprvé mi něco zabralo a pomohlo. Mám za sebou Condorsulf, želatinu, Kamzíka a další. Jo a radu doktora, umělý kloub :-/

Vyzkouším, děkuji za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně Condrosulf na kolena kdysi dávno zabral. Dočasně. Pak mi taky hodně pomohla posilovna.

 

Chtěl bych zneužít situace a zeptat se ještě Liqida, jestli ví něco o tom, proč se v ČR na spirochetální infekce předepisuje doxycyklin a není zde na rozdíl třeba od Německa k dostání minocyklin (teda jako, to, že mino SÚKL nepovolil, to vím, to není ten důvod, na který se ptám :-) ) - jeho výhody proti doxy vypisovat nemusím, ne? Naopak o nevýhodách jsem nic nenašel...

v ČR se dá minocyklin plně legálně (ne-šedě) sehnat akorát pro zvířata ;-) Jestli se teda něco nezměnilo za posledních několik málo let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nemám info o tom, že by to SÚKL nepovolil, spíš nikdo u nás nepožádal o registraci. Ale pokud ti ho lékař napíše, není problém zajistit individuální dovoz. A nevýhody samo jsou, hodně lidí se po něm motá, dost to zatěžuje játra, takže během terapie je třeba pravidelně testovat. Lékaři ho moc nezanjí, tak se předepisování nehrnou. Navíc dávkvání je komplikovanější, obvykle postupně se zvyšují dávky. U nás to občas píšou na chlamýdie, v USA často na akné.

 

 

 

Jako že, až to přestanu zobat, bude to stejný, jako před tím ? Nerejpu, jen jestli rozumím :-)

 

Taky možnost, ale snad ne. Kloub se vyživuje dost pomalu, proto se přípravky dělají ve velkých baleních a terapie trvá minimálně tři měsíce. Ale MSM je zodpovědné za to, že cítíš úlevu, ačkoliv kloub se ještě nikterak neobnovil. Za obnovu je zodpovědný zbytek přípravku (glukosamin, chondroitin, kolageny). Takže pokud bys bral jen krátce, tak po vysazení by to bylo pravděpodobně stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...