Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

HTCService-CZ@ctdi.com

 

Posílaj to do Rumunska.... chtěl jsem po nich vyměnit baterii v HTC One M9 a oni mi napsali opravu za 7.000,- že prý je nutná výměna základní desky...

 

Svoz tam a zpět a diagnostika stojí 310,-

 

Komunikoval jsem s tímhle servisem https://www.servisnarovinu.cz

a zatím vypadá solidně...ještě jsem neměl čas tam zajít...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTCService-CZ@ctdi.com

 

Posílaj to do Rumunska.... chtěl jsem po nich vyměnit baterii v HTC One M9 a oni mi napsali opravu za 7.000,- že prý je nutná výměna základní desky...

 

Svoz tam a zpět a diagnostika stojí 310,-

 

Komunikoval jsem s tímhle servisem https://www.servisnarovinu.cz

a zatím vypadá solidně...ještě jsem neměl čas tam zajít...

Nicméně mne s autorizovaným ještě čeká záruční servis U11 (až zprovozním M9).... přestalo fungovat Edge Sense... tak jsem zvědavý, co si vymyslí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.

Chtěl bych pořídit plynový kotel do RD. Pokud možno na dotaci. Je tady někdo, kdo se tím zabývá a je schopen to provést?

Ostrava a okolí,popřípadě MS kraj. Klidně SZ. Děkuji za případné nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz, chci koupit blbej kovovej tah za 4 dolary z ebaye a neche mi to vzít platbu kartou a píše to We can't process your payment. Please select a different payment method or check your payment details. Čím to? Nízkou částkou nebo? Platil jsem kartou nedávno hodinky, náhradní skla do brejlí Oakley a vše v pohodě. Platbu mám samozřejmě povolenou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

dotaz, chci koupit blbej kovovej tah za 4 dolary z ebaye a neche mi to vzít platbu kartou a píše to We can't process your payment. Please select a different payment method or check your payment details. Čím to? Nízkou částkou nebo? Platil jsem kartou nedávno hodinky, náhradní skla do brejlí Oakley a vše v pohodě. Platbu mám samozřejmě povolenou....

Skus z pc/mobilu/inak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poraďte prosím!

Vím, že nejsem genius tím méně s počítačem, ale do Kindle jsme si knihy nahrál a do Sony reader PRS-T1 mi prostě nahrát nejdou !!!

Paměť na Sony je zcela prázná asi 1,3 gb a je naformátovaný, knihy mají nějakých 465 mb a nahraju je a nevidím je v Sony jen v souboru po připojení do PC

Kujva, Sony je mámy co je sama na chatě a já jí chtěl udělat radost !

Koncovka na všech kunách je Mobile myslím.

Copak s tím ?

 

Děkuji za radu !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...