Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Mobilní jsem nebral, plno lidí mě od toho odrazovalo. (zavazí to, stejně musíš dělat díru do stěny, popř koupit mezikus do okna atd.) Nechal jsem namontovat LG na 75m byt sakum prdum myslím 1200eur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dotazu na pevnou klimu bych se rád připojil (mobilní jsem měl v práci a fakt celkem na nic).

Jsem z Ostravy a když jsem poptával klimu na byt cca 78m, cena byla na 50 tis a výše.

Známému na maloměstě a pro menší byt ji udělali za 25 tis., teď vidím že to jde i za těch cca 32 tis.

Takže otázka zní: máte tip na někoho v Ostravě a okolí, kdo by ji (na podzim nebo v zimě) mohl realizovat za ceny kolem 30 tis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dotazu na pevnou klimu bych se rád připojil (mobilní jsem měl v práci a fakt celkem na nic).

Jsem z Ostravy a když jsem poptával klimu na byt cca 78m, cena byla na 50 tis a výše.

Známému na maloměstě a pro menší byt ji udělali za 25 tis., teď vidím že to jde i za těch cca 32 tis.

Takže otázka zní: máte tip na někoho v Ostravě a okolí, kdo by ji (na podzim nebo v zimě) mohl realizovat za ceny kolem 30 tis?

Muzu zjitit. Zalezi, kolik vnitrnich split jednotek budes chtit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, taky hledám mobilku, podle hodnoceni na heurece mi vyšla tato - nemáte někdo lepší typ nebo zkušenost s nějakou obdobnou? díky

 

https://klimatizace.heureka.cz/sakura-stac-15-cpa-nb/recenze/?review=9194000#u9194000

 

 

díky moc Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni kamarádovi v Bulharsku montoval dvě split klim jednotky do bytu. Do ložnice včetně montáže 10 tis. do obýváku jednotka včetně topení za 13 tis. Daikin. Tady to prodávají za ranec, protože jich prodávají málo a není konkurence.

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud trváš na jižní Moravě, tak Oluštil ve Velkých Bílovicích. Ale pozor, dole v zadní místnosti má hromadu hodinek.

jj, Opluštila znám, bývám hned vedle. Ale nechci vybírat jen v jednom obchodě a ještě k tomu něco čemu vůbec nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti udělali vzpouru doma a místo již zamluvených chatek o prázdninách chtějí stanovat, aj už to začalo a já nemám vůbec nic proti, ba naopak se těším :-) Jo a nemáme stan, chtěl bych už ale nějaký trochu se zázemím kdyby bylo blbý počasí, mám na mysli nějakou předsíň kde se bude dát sedět. Nemáte někdo tento Coleman Galileo 4, popřípadě nějaké zkušenosti s nim?

 

https://www.hudy.cz/galileo-4?size=2476#hodnoceni

post-364-0-20181100-1561630358_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...