Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Kvůli plánovanému prohození ložnice a děcáku budu potřebovat novou vestavku, a možná ještě pár věcí (skříňka do koupelny, apod.).

Máte někdo známého, nebo spíše zkušeností prověřeného truhláře/studio v Praze a okolí? Za jakýkoliv tip budu vděčný.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli plánovanému prohození ložnice a děcáku budu potřebovat novou vestavku, a možná ještě pár věcí (skříňka do koupelny, apod.).

Máte někdo známého, nebo spíše zkušeností prověřeného truhláře/studio v Praze a okolí? Za jakýkoliv tip budu vděčný.

Dvakrát dobrá zkušenost s touto firmou, ale je to už pár ket:

 

http://www.praha-vestavene-skrine.cz/

 

Odesláno z mého ASUS_Z01RD pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď platil za skla 600,-. Jsou ale čirý, naprostej základ. Kdybych chtěl samozabarvovací, tak po mě chtěl asi 3.000,-. Za 10.000,- by museli být samozabarvovací a ještě bifokální. Minimálně.

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, dcera 7 let dostala na zaklade vysetreni poukaz na bryle. Nikdo z pribuznych bryle nema, nenosil. V 1. optice nam rekli cenu cca 10tis - 1800 obroucky, zbytek skla (plast). Ma cenu se ptat na cenu skel jinde nebo cena bude vsude stejna? Dekuju

Pokud to mají být základní jednoohniskové čiré čočky, tak 10.000 je nesmysl. Pokud multifokální ztenčené (s vyšším indexem lomu) a ješte fotochromatické, tak desítka by odpovídala.

Orientačně se podívej na možnosti třeba tady

http://www.bryle-online.cz/nerozbitne-antialergicke-bryle-pro-deti-a-juniory/sport-15695

post-166-0-97205700-1563736867_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám po rozšíření skupin na nový řidičák. Lhůta 20 dni.

Když přijdu na úřad před touto lhůtou, s tím ze mám platný ŘP zničeni/poškozený, dostanu potvrzení o ztrátě/poškození abych mohl na území ČR řídit.

 

Má otázka je: když tam přijdu dnes (na nový rozšířeny ŘP mám zadost týden) dostanu v tom potvrzení o ztrátě/poškození i tu skupinu na kterou jsem rozšiřoval???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to náhrada ŘP, ale jen na území ČR.

Je to kartička jak starý ŘP akorát vpředu bez foto, vzadu jsou normálně skupiny.

A slouží to přesně k tomu, abys mohl řídit když ztratíš, znicis, někdo Ti ukradne řidičák. :) a je to free.

 

Takže kdo nechce čekat 20 dni (rsp. 5 po zaplacení petiklíštěte navic) tak to jde obejít pravé touhle kartickou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...