Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Zkusím se zeptat ještě jednou. :-)

 

Zdravím všechny, 18.10. budu hledat nějaké rozumné a né moc drahé ubytování (koukal jsem na booking hestel nechci takže kolem litru) v Praze na jednu noc někde kolem hl. nádraží, nějaký dobrý tip?

Děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby tam líp držel ten stojáček, když to máš tím suchým zipem zapnutý až k hubě. Asi by to jinak moc nedrželo. Si teda myslím. Mel jsem tyhle bundy dvě, jedna knoflík měla, druhá ne, v prvním případě to přes ten knoflik drželo vo dost líp. Ale já mám krk jak popelnici, tak nejsem asi úplně vobjektivni.

Edit-kapucu sem z toho teda nikdy netahal, tak nic, no.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tak ......... dává to tak nějak smysl ..... teď přemejšlím proč jsou na tom límci ty knoflíkový dírky (vepředu) 

 

asi taky na tu kápi ..... prostě se k tomu přismahla na čtyři knoflíky a ten přední knoflík byl aby nefoukalo do ksichtu

 

ve veitnamu sněží ?

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda rychle vygooglil, abych tu mohl dělat ramena a ještě jsem za to opakovaně dostal bod.

 

Ale gůgl to fakt řekl, nekecám. Hledal jsem odpoveď na "M-65 polní bunda a divný knoflík na přední straně".

Ale i bez Googlu máš pravdu, teď sem to šel zkontrolovat a něco smotanyho v tom límci mám. Rozdělávat to ale radsi nebudu. Bojím se, že bych to tam už nenarval zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by snad nemělo bejt smotaný v límci; mělo by to být límcem provlíknutelný dolů mezi svrškem a podšívkou... Na věšáku v chodbě mám kopii od Surplus, co to tak má, ale v šatně někde visí cca 30 let stará M65 od Alpha Industries, ale myslím, že to bylo stejně. A divnej knoflík si nepamatuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na všechno zná odpověď jenom rambo  :gun_bandana:

 

kapuce v límci je normální kapuce proti větru x dešti ..... s dírkama a knoflíkem to nemá nic společnýho ...... travexova verze mi přijde nejpravděpodobnější ...... prostě externí kapuce která se k tomu vzadu a vpředu připnula 

 

tady to ve třetí minutě popisuje, ale je to taky nějakej nýmand co ví prd

 

https://www.youtube.com/watch?v=90q3zOu26lk

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje nějaká technologie, která mně zajistí stálou teplotu v mým novým mládeneckým bytě? Stačí mně vošetřit obývák - plynovej kotel, termostat v obýváku a topení bez hlavic. Nastavím kurva nějakou teplotu na tom debilním termostatu a radiátor buď ty vole studenej, nebo horkej, furt to kolísá, chvíli zima, chvíli vedro a sem z toho napalici. Nemůže ten radiátor hřát třeba jenom trošku ale furt???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...