Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Ahoj, netušíte někdo, kde vzít kabel usb-mikro usb, ale na Caterpillar? Nepoznám, kterej micro to je, b, c, nebo kýho čerta? Jsem včera prokalil mobila a tohle se mi válí  coby záložní, jen to nemůžu nabít, doma kabelů že nedovřu šuple, ale žádnej nepasuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je chyba v tom, že tyhle odolný, mají přes to okrytovani delší mikro usb port, je tam rozdíl pár mm, ale ten kabel nezacvakne až na "konec"...

 

Jinak samo elektroobchody, bude tam klasický mikro usb, jen si ověř zda fakt nabíjí

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Americkej, nemůžeš to nějak vyfotit? Jinak taky si myslím, že problém může být v délce kovové neoplastované části samce kabelu. Prostě s krátkým to nenabíjí :-) Buď delší neoplastovanou část nebo nemasivní oplastování, které vleze do otvoru na pouzdře telefonu. Asi si ztratil nebo nemůžeš v tom šupleti najít origo kabel, kterej k tomu telefonu byl.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tvl, Hopo,jak je to s těma místenkama? Dneska sem si koupi jízdenku na první třídu, bez místenky. Přídu do vagónu, takovej byl zkombinovanej s jídelňákem a tam už jen jedno místo, tak sem si na něj sed a jedem. Pak se vynořil chlapík, chvilku tam chodil a pak zůstal smutně postávat. Když přišel průvodčí, tak mu říkal, že má místenku na číslo dvanáct, ale že takový místo tam vůbec není. A taky nebylo. Co tím chci říct - celou dobu mě trápilo svědomí, že mu třeba jakoby sedím na místě ale zároveň sem byl rád, že sem si tu místenku nekoupil, páč by mně byla třeba taky k hovnu. A vůbec - voni ti prodaj jízdenku do první třídy, i když sou sedadla vobsazený? A když si koupím místenku a moje místo nebude existovat, sednu si teda jinam a zas budu nervózní, kdy mě kdo potupně vyhodí. A neměli točenou Plzeň kurvy, že prej jim došla ňáká bomba.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na dlouhé vypisování.

Něco Ti ale prozradím, máš to ode mne k vánocům........

Může za to Soňák.    :D  

 

 

Tvl, Hopo,jak je to s těma místenkama? Dneska sem si koupi jízdenku na první třídu, bez místenky. Přídu do vagónu, takovej byl zkombinovanej s jídelňákem a tam už jen jedno místo, tak sem si na něj sed a jedem. Pak se vynořil chlapík, chvilku tam chodil a pak zůstal smutně postávat. Když přišel průvodčí, tak mu říkal, že má místenku na číslo dvanáct, ale že takový místo tam vůbec není. A taky nebylo. Co tím chci říct - celou dobu mě trápilo svědomí, že mu třeba jakoby sedím na místě ale zároveň sem byl rád, že sem si tu místenku nekoupil, páč by mně byla třeba taky k hovnu. A vůbec - voni ti prodaj jízdenku do první třídy, i když sou sedadla vobsazený? A když si koupím místenku a moje místo nebude existovat, sednu si teda jinam a zas budu nervózní, kdy mě kdo potupně vyhodí. A neměli točenou Plzeň kurvy, že prej jim došla ňáká bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera mne vozil jako medveda.

Pozval mne na navstevu, s kamerama, abych jako pravej youtuber natocil retro lokalku, retro az na dren.

Kdybys ho Milo videl-jak pan tam zertoval s pohlednou vlakvedouci. Nepoznaval bys ho.

 

Nejvic bylo, kdyz sme tam sedeli nahore na lokotce a pruvodci sla sama, pac to ma v popisu prace, prehazovat tezky mnohakilovy vyhybky, nekolikrat lezla do lokotky a zase vylejzala. 

A my dva se Sonakem ji zadumcive pozorovali, zevnitr, v teple, skrz celni sklo 810ky.  

Bylo mi krapet stydno teda.  :D  

Ale zabery budou super, sem rad, ze jsem obetoval den volna a vyrazil mimo svuj revir. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...