Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Zdravím kolegové,

 

hledám odborníka na zápis do katastru nemovitostí. Katastr udělal chybu při změně vlastníka v rámci dědického řízení, kdy provedl chybně změnu užití objektu, z objektu k bydlení udělal objekt k rekreaci.

 

Už jsme využili vše možné ( oprava usnesení,  žádost o prošetření) a bez výsledku, respektive vždy zamítnuto?..

 

nenašel by se tady prosím nějaký odborník na tuto problematiku??

 

Více bych případně uvedl v SZ.

 

 

 

Nechci zadarmo, rád finančně ohodnotím :-)

 

díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žiju na Slovensku už nějaký ten rok, ale dnes na mě vyskočila tabule u řeky: neresisko Lipna zákaz brodenia +-10m

nevíte někdo, co znamená to neresisko Lipna?

Napadá mě místo kde se třou ryby... je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo nic ?

 

Zdravím kolegové,

 

hledám odborníka na zápis do katastru nemovitostí. Katastr udělal chybu při změně vlastníka v rámci dědického řízení, kdy provedl chybně změnu užití objektu, z objektu k bydlení udělal objekt k rekreaci.

 

Už jsme využili vše možné ( oprava usnesení,  žádost o prošetření) a bez výsledku, respektive vždy zamítnuto?..

 

nenašel by se tady prosím nějaký odborník na tuto problematiku??

 

Více bych případně uvedl v SZ.

 

 

 

Nechci zadarmo, rád finančně ohodnotím :-)

 

díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám trouble.

Mám plexisklo - čiré, a potřebuji ho něčím nabarvit abych tam měl čirá jen "okýnka", a zbytek na černo neprůhledný.

 

Čím to natřít/nastříkat? Máte někdo zkušenost co na tom plastovym plexu drží? Folie je vyloučená.

 

Děkuji za rady.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjednodušší je si stáhnout jejich appku, ta ti ukáže, kde můžeš kartu uplatnit. 

Mas pravdu, ta appka funguje na normalni pouziti dobre. Me ale zajimaly zkusenosti s rekneme lehce nestandartnim pouzitim :D. Kolega pres to treba protahl nakup pistole :D. U jedny firmy slo driv poridit vouchery do Alzy, Rohliku, online lekarna to vzala na nakup kavovaru atp. Nechci to nutne oj*bavat, ale spis znat limity mozneho. ;) Chapu, ze to nekomu muze pripadat uz moc, tak proto jsem volil ten koment se SZ. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edenred karty mám, jako uživatel i jako zaměstnavatel, kterej tam posílá peníze. 

 

Svojí kartu jsem dal manželce a ta to za rok úspěšně utratí v lékárnách a v platbách kin a koncertů pro děti.

 

Limity jsou takové, že když se v prodejně s lyžema domluvíš, že ti místo legálního servisu lyží prodají lyže nové nebo zimní bundu, tak je to mezi váma dvěma.

 

S pistolí si ofiko zaplatíš kurz za 15 tisíc a domů si odneseš glock.

 

Jen bych to nedomlouval emailem ale osobně :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera 8 let dostala tento Huawei a myslím, že úplně v pohodě. https://www.datart.cz/dotykovy-tablet-huawei-mediapad-t5-10-32-gb-wi-fi-cerny-ta-t510wbom32.html?gclid=CjwKCAjwhOD0BRAQEiwAK7JHmLkqF1n9bkF3c7f-KEz4gfaIrNypbqVmOKYVgrBGLxB2djiNEvnPjxoCxWYQAvD_BwE funguje vše, na co bys potřeboval....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...