Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Chlapi, napadá někoho jak seženu polep billboardu s hodinkovou nebo cyklistickou nebo auto reklamou? Ideálně kombinace jako Heuer/auto apod.. Idea je že to bude zdobit zeď v kolárně, cca 4,5 x 2,5 metru. Alternativa oslovit firmu o souhlas a podklady a nechat si to vytisknout jako tapetu je mi jasná, hledám další napady.

 

Ne, reklamu Festina nebo Hyundai rvát z billboardu nepůjdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 4. 2020 v 13:54, JR_2010 napsal:

Je to sloučený a to i když máš nemovitosti v různých krajích.

Mám nemovitosti ve dvou krajích a chodí mě dvě složenky. Včera jedna a dnes druhá. :cheers:

Upraveno uživatelem Dave123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tu prosím někdo zaměstnanec Pražské správy sociálního zabezpečení, případně nejste s někým "od nich" nějak v kontaktu? V dnešní době tam NIKDO nebere telefony a na infolince vás po půlhodině "diskotéky" odpojí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

přítelkyně byla právě přítomna drobné kolizi v MHD. Nic vážného - busu tam vjelo auto, řidič musel prudce zabrzdit a pár lidí různě popadalo. Přítelkyni si nějak poranila ruku v oblasti palce, teď sedí na chirurgii a čeká na RTG. Napadlo mě žádat následně nějaké bolestné, nicméně je to vůbec možné, když sama odešla k lékaři a nečekala na místě na vyšetřování ev. ošetření? Případně jak o to žádat. Právníky (soud) do toho zapojovat nehodlám, přece jen je to drobnost.

Předem díky za Vaše rady.
Zdroj: https://www.poradte.cz/spolecnost/62751-kompenzace-za-uraz-v-mhd.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, potřeboval bych nechat zaslat balíček se zbožím objednaném v Rakousku na rakouskou poštovní/doručovací adresu (neposílají nikam za hranice, jen vnitrostátně) a dále přeposlat do CZ. Neměl by tam prosím někdo nějakou možnost zprostředkování přijetí zásilky (firma či fyzická osoba.. ) a její odeslání do naší republiky? Odměna samozřejmostí :-) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, warann napsal:

Tak nic, to bylo zadání zadání pro syna ze škola a měli tam chybu... Správně je to "LÉFANT". Což už je v poho.

Ta první varianta mě přišla lehčí...ne že bych teda na něco přišel, ale i tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...