Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Lidi tady maj všelijaký koníčky, tak se zkusím zeptat. Nezaobíráte se někdo historiíí motocyklovejch závodů (konkrétně Zlatý přilby) a neudělal by vám radost pohled s vlastnoručním podpisem  vítěze z roku 1935 (7. ročník) - Hermana Gunzenhausera?

Nevidím to jako nějakou extra vzácnost, ale třeba by to někoho potěšilo.

IMG-3399.JPG

IMG-3400.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Paw napsal:

Lidi tady maj všelijaký koníčky, tak se zkusím zeptat. Nezaobíráte se někdo historiíí motocyklovejch závodů (konkrétně Zlatý přilby) a neudělal by vám radost pohled s vlastnoručním podpisem  vítěze z roku 1935 (7. ročník) - Hermana Gunzenhausera?

Nevidím to jako nějakou extra vzácnost, ale třeba by to někoho potěšilo.

Vím přesně, kdo by tuhle fotku ocenil. Nabídni ji vydavatelství časopisu MotorJournal <www.motorjournal.cz> Tam se touto tematikou zabývají a určitě by ji třeba otiskli i s poděkováním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli byste prosím tip na nějaký malý, výkonný, laciný reproduktor do garáže a na občasnou garden party? Přes bluetooth a nejlíp s rádiem. Něco jsem už propátral, ale jestli má někdo osobní zkušenost, budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2020 v 4:52, Wanderer napsal:

Měli byste prosím tip na nějaký malý, výkonný, laciný reproduktor do garáže a na občasnou garden party? Přes bluetooth a nejlíp s rádiem. Něco jsem už propátral, ale jestli má někdo osobní zkušenost, budu rád.

Moc ti děkuju za dotaz :-D

doteď jsem nevěděl, že mi něco takového doma chybí, ale jak jsem nad tím začal přemýšlet, tak je to přece jasné - něco na zahradu, případně do garáže, ať se ti dá přenášet. Jak jsem bez toho mohl žít?

Tak dneska jsem to byl vyzvednout. Ale musí se nechat, že to hraje dobře.

IMG_20200518_104419.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...