Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Vím, že "norka"  poptával nějaký pan Babánek (svého času vedoucí skladu s lihovinami) ale mám pocit, že mu ho sehnali pánové Makovec s Vašátkem. Moc se omlouvám ale nedalo mi to když jsem si vzpomněl  na starou klasiku - příště budeme chytřejší staroušku

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Oliver333 napsal:

Vím, že "norka"  poptával nějaký pan Babánek (svého času vedoucí skladu s lihovinami) ale mám pocit, že mu ho sehnali pánové Makovec s Vašátkem. Moc se omlouvám ale nedalo mi to když jsem si vzpomněl  na starou klasiku - příště budeme chytřejší staroušku

 

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, michal.s napsal:

 Kupuju auto a prodávajici mi dává plnou moc k přepisu, musí být úředně ověřeny oba podpisy?  Nebo pouze toho kdo plnou moc uděluje?  Diky

Když jsem to dělal loni, stačil jen podpis toho, co plnou moc uděluje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se povedlo, ale na mobilu to nelze. Na mobilu to cloveka nuti poslat v korunach s jejich kurzem i kdyz ma clovek na karte pouze eura. Az na pc to dalo moznost vybrat si menu ve ktere to chce clovek poslat a pak se jeste muselo extra potvrdit ze chci aby z karty byly strzeny eura, jinak by se to zase X krat prepocitavalo tim jejich kurzem.... No maji ten paypal chlapci dobre vymysleny a ja jeste jednou dekuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Pepino777 napsal:

Tak se povedlo, ale na mobilu to nelze. Na mobilu to cloveka nuti poslat v korunach s jejich kurzem i kdyz ma clovek na karte pouze eura. Az na pc to dalo moznost vybrat si menu ve ktere to chce clovek poslat a pak se jeste muselo extra potvrdit ze chci aby z karty byly strzeny eura, jinak by se to zase X krat prepocitavalo tim jejich kurzem.... No maji ten paypal chlapci dobre vymysleny a ja jeste jednou dekuji za rady...

V Paypal sa do da niekde nastavit aby to vzdy bralo kurz tvojej karty. Googli, je to dobre skryte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...