Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Mate nekdo tip na nejaky upozornovac na staticke radary v CR? Potrebuju, aby mi to dalo vedet a nejlepe, aby si to samo tahalo databazi.
Napadlo me poridit kameru do auta, nektere z nich databazi maji, ale informaci je malo... Mate pripadne nekdo tip na odzkousenou? Na TrueCam ctu spatne recenze, ze sice maji oznamovat, ale maji mizernou databazi.
Nejlip bych bral jen krabicku aji bez te kamery, ale nevim, jestli neco takoveho existuje.
V belgii jsem videl kdysi nekoho poyzuvat Coyote - takovou malou krabicku co upozornovala.
Budu rad za nejaky tip/radu. Dik

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo tip na nejaky upozornovac na staticke radary v CR? Potrebuju, aby mi to dalo vedet a nejlepe, aby si to samo tahalo databazi.
Napadlo me poridit kameru do auta, nektere z nich databazi maji, ale informaci je malo... Mate pripadne nekdo tip na odzkousenou? Na TrueCam ctu spatne recenze, ze sice maji oznamovat, ale maji mizernou databazi.
Nejlip bych bral jen krabicku aji bez te kamery, ale nevim, jestli neco takoveho existuje.
V belgii jsem videl kdysi nekoho poyzuvat Coyote - takovou malou krabicku co upozornovala.
Budu rad za nejaky tip/radu. Dik

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Statické radary si tahají z databáze i navigační aplikace do mobilů.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tipy. Podivam se, jestli to zvladne navigace, mam starsi tomtom, musim ji pohledat. Mozna by nebylo spatne reseni pres mobil, ale puvodne jsem chtel nejake druhe zarizeni. Posledni dobou mi ale z tech stacionarnich radaru chodi prilis obalek...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, potřebuju poradit s Kindlem, nejsem schopen změnit název e-booku tak, aby se mi tak zobrazoval v Kindlu. Mám knížky zkonvertované online a mají vygenerované názvy buď unknown případně řadu asi dvaceti náhodných znaků. Prosté přejmenování nepomůže, zkoušel jsem v Calibre přepsat metadata a i když v něm se to tváří ok, v čtečce je to zase stejné. Ideální by bylo, kdyby se dal název přepsat přímo v čtečce, ale to myslím nejde...? Tak kdyby někdo věděl co s tím?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě jedna věc - nemáte někdo e-book Anatomie lidské destruktivity od Fromma? Mám tu knihu fyzicky ale chci si ho vzít na dovolenou, kdybych dostal chuť na něco podobného, ale má to 500 stran... Našel jsem ho jen v oskenovaném pdf a to se do čtečky nedá zkonvertovat, prohnal jsem to OCR-kem ale je tam plno poznámek a na kžadé stránce název kapitoly a knihy, takže je to o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...