Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Před lety mi tu jeden mistni clen vyrobil naprosto uzasny box na reminky. Vim, ze jich tehdy udelal vic. Nicmene za ty roky mi vypadlo, kdo to byl. Takze mi nezbyva, nez se potupne ptat default_smile.gif. Nevite o nekom, kdo by dokazal vyrobit neco podobneho? Krabice preteka a nutne potrebuji dalsi default_smile.gif.

 

 

a2e3b3eaaf9940913ae91b28753ef423.plistca1f654013b1560bb48c8fe5a1db87a9.plistba5c42fb5b5cbe5396de11703e190d89.plist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Liqid napsal:

Jestli tomu potřebuješ věřit, tak tenhle https://www.drmax.cz/sencor-sca-ba50fc-alkohol-tester

Jen je potřeba dokupovat náustky a po několika seti měřeních nechat zkalibrovat.

díky, ještě jen jeden dotaz, kde se takové kalibrace dělají?

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřeboval bych urgentně radu ohledně svítidel do bytu. Mám dominantní klasickou americkou knihovnu a stoly včetně kuchyňského  v tomto stylu. Obyvák a kuchyň mám propojené, tak bych potřeboval, aby to spolu ladilo. Nemáte prosím tipy? Uz jsem viděl spoustu katalogů, ale nevím si s tím vůbec rady. Prosím o Vaše rady. Jde mi spíš o nové světla než o vintage kousky. Dostupné v Praze. DÍKY.

Upraveno uživatelem knihomol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřeboval bych urgentně radu ohledně svítidel do bytu. Mám dominantní klasickou americkou knihovnu a stoly včetně kuchyňského  v tomto stylu. Obyvák a kuchyň mám propojené, tak bych potřeboval, aby to spolu ladilo. Nemáte prosím tipy? Uz jsem viděl spoustu katalogů, ale nevím si s tím vůbec rady. Prosím o Vaše rady. Jde mi spíš o nové světla než o vintage kousky. Dostupné v Praze. DÍKY.
Na to tu máme fachmana, napiš členovi Majk1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistý, jestli se to může do stausů, co si pamatuju, tak ne, tak se zeptám tady...

Není tu někdo nebo nezná někoho, kdo umí vymyslet / vytvořit logo? + třeba hlavičkový papír atd... A taky bych potřeboval přehrát web vytvořený ve wordpressu na jiný webhosting... :) Když tak poprosím o doporučení nebo SZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Pánové,ozval se mi kupec na hodinky pod skrytým mejlem "instancemail.net " jak píše tak čestina není jeho silná stránka. Dnes mě opět kontaktoval už z mejlovky  "seznamu" ,že koupí pro bratrance v Rumunsku. Dokonce nabízí ještě o 500Kč víc. Chce bankovní údaje,ale nějak mi to smrdí. Když pošlu jen číslo účtu tak snad nic nehrozí a nebo ruce pryč od toho. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mám poslat zděs:Název: Plesa Patrascan Florentina
Adresa: Street Gheorghe Asachi Number 5 Floor 2 Apartment 7
Město Focsani
Poštovní směrovací číslo: 620009
Země: Rumunsko

tak mu poděkuji a napíšu jen ČR. Tak uvidíme a jdu od toho.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...