Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Já byl v klidu, je to prakticky v centru města, v blízkosti tři přechody (takže se okýnko na projetí křižovatky udělá samo), ale za mnou byl někdo nervózní a já dostal trubku a rozhazování rukama. Čekal, že to profrčím, ale ten z parkoviště to profrčel dřív. Takže nejistota. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím,,

řeším teď problém s jednou cestovkou (CK Pantour) ohledně vrácení peněz za neuskutečněný zájezd.

Nic s covidem, prostě teď 3.9.2020 jsem pozdě večer zabookoval last minute zájezd odjezdem 5.9., celkem asi za 25 tis. Kč pro dva.

Druhý den jsem to na jejich výzvu obratem zaplatil (vložením na účet u jejich banky, aby se to stihlo), podepsal smlouvu, vše ok, že prý obratem přijdou pokyny k odjezdu.

Když se 2h nic nedělo, ozval jsem se znova a sdělili mi, že zájezd je už plný a že ať pošlu č. účtu, že mi peníze vrátí.

Pominu harakiri s hledáním jiného zájezdu, přesunu termínu mezitím sjednaného pojištění, a přejdu k tomu hlavnímu – nějak se pořád nemají k tomu peníze v reálu vrátit.

Č. účtu jsem poslal 4. 9. 2020, dneska je 21. 9. a nic.

9.9 se ozvali v reakci na to zaslané č. účtu, že to předávají dál; 15. 9. na moji e-mailovou urgenci že to zaurgují u kolegů, no a na další urgenci ze 17. 9. ještě nereagovali.

 

Nevím, ale přijde mi to už dlouhá doba, hlavně ten přístup mě poměrně štve. Asi tam zajdu osobně (počítám ale, že se stejně max. potkám s tou prodejkyní).

Co myslíte ně nejlíp zkusit? Za mě se to jeví jako celé podvodné jednání – co zkusit tr. oznámení pro pokus podvodu?

Přece jen, když dopoledne řeknou že ok, zaplaťte a po zaplacení sdělí, že zájezd je plný a nic jiného v tom termínu nemají (a na webu přitom měli v tom termínu cca 30 zájezdů last minute), tak mi to tak trochu přijde jako vylákávání peněz k kapes klientů. Jako ve smyslu, že by policie na tohle podání mohla slyšet, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, používám v telefonu jen Google Maps, tak nevím...

Existuje pro Android nějaká navigace, kam bych dal řekněme deset adres v oblasti, kterou úplně neznám a ona udělala itinerář, kudy to projet?

Vkládat průjezdní body asi jde, ale bez znalosti oblasti to pak nemá logiku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, RomanP napsal:

Pánové, používám v telefonu jen Google Maps, tak nevím...

Existuje pro Android nějaká navigace, kam bych dal řekněme deset adres v oblasti, kterou úplně neznám a ona udělala itinerář, kudy to projet?

Vkládat průjezdní body asi jde, ale bez znalosti oblasti to pak nemá logiku. 

Mapy.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zkusím to i tady. Budu v nejbližších dnech kupovat partnerce něco za první dítě. Chtěl bych šperk ale spojený s děckem. Ale vše co se děla, mě přijde strašně nevkusný. Nemáte nějaký tip? Ideálně z praxe. (další hodinky mě zakázala koupit) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz se pred lety narodila prvni dcera, koupil jsem zene nausnice. Bohuzel asi dva roky nazad ji jedna spadla do travy a uz jsme ji nenasli. Long mi podle te zbyvajici udelal nove, na prvni pohled stejne, na druhy o tri tridy lepsi. Jak Steiny a Rlx :). A tu zbyvajici predelal jako zaves na krk. Takze rozhodne oslov Longa, tady neni o cem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové. Napsal jsem zprávu. :) Dnes jsem se byl podívat na toto https://www.alove.cz/products/naramek-s-briliantem-baby-feet-254030173/1797 

Vůči té ceně mě to nezaujalo extra. V Alove mají vše slušně napálený mě přijde. A je to takový prcek. Z dálky ani není poznat co to je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jo, většina navigací umí zadat průjezdní body, ale musíš vědět jak je nejlepší je projet, jinak tě navigace otrocky tahá tak jak jsi to zadal, protože jsi to v tomto pořadí chtěl.

Mě jde ale o to, aby to přepočítala tak, jak je to nejlepší projet.

Prostě třeba jak má messenger rozvést balíky když neví kde která adresa je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...