Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Chlapi, fakt bych potřeboval od někoho pomoct s úpravou knížek do Kindlu. Asi jsem blbej, ale nesjem schopen některé přejmenovat tak, aby se mi v Kindlu ukazovaly pod názvem, pořád mi tam straší jen "unknown" a podobně. V Calibre jsem  změnil název, změnil jsem ho i v metadatech a stejně to je v Kindlu pořád bez názvu. Chci dát teďko k Vánocům jako dárek knihu i s obsahem a zrovna pár knih na kterých mi dost záleží, je v tomhle blbým bezejmenným módu.

Nebyl by tu někdo, kdo je přesvědčený že je to brnkačka, zároveň ochoten mi pár knih přejmenovat? Už fakt nevím, co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Klotzman napsal:

Chlapi, fakt bych potřeboval od někoho pomoct s úpravou knížek do Kindlu. Asi jsem blbej, ale nesjem schopen některé přejmenovat tak, aby se mi v Kindlu ukazovaly pod názvem, pořád mi tam straší jen "unknown" a podobně. V Calibre jsem  změnil název, změnil jsem ho i v metadatech a stejně to je v Kindlu pořád bez názvu. Chci dát teďko k Vánocům jako dárek knihu i s obsahem a zrovna pár knih na kterých mi dost záleží, je v tomhle blbým bezejmenným módu.

Nebyl by tu někdo, kdo je přesvědčený že je to brnkačka, zároveň ochoten mi pár knih přejmenovat? Už fakt nevím, co s tím.

Pravým klikni na název knížky, vyber Upravit metadata - Upravit jednotlivě.

obrazek.png.f4e82e4321a5c9337d1bcce13af40439.png

Uprav název knížky a autora a klikni na OK.

obrazek.png.14accaa9d4c3d327a46f59079dc42617.png

Připoj Kindle kabelem, vyber knížky, klikni pravým a vyber Odeslat do zařízení.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Klotzman napsal:

Díky, asi jsem něco dělal blbě, sice jsem měl metadata přepsaná ale okno bylo červené. Podle Tvého návodu to, zdá se, funguje.

Jestli myslíš okno Řazení názvu a Řazení autora, tak je červené, když se neshoduje s oknem Autoři a Název. Musíš upravit obě. Použij tu šipku vedle pole Název a Autoři.

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

vůbec do toho nedělám, takže mě neomezují vědomosti 😂

ale napadlo mě, při předpokladu, že se po zipu pohybují 2 jezdce proti sobě, poškozené místo zapošít a udělat tam uměle zastávku, odkud by se jedzdci rozjíždely na opačné strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, geometr napsal:

Taky si myslím, jestli jde jen o štítek (plech) a kouli. Kdyby bylo hůř, můžeš se obrátit na dodavatele dveří a kování, myslím si i třeba jen o radu.

No je vorvana a riznuta i ta těsnící guma...to ale nechám, až na jaro, až sem přijede ta firma i na servis a ladění oken....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...