Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

V 10. 1. 2021 v 13:48, cali napsal:

No to snazi no, to je jeho praca.... asi len pridat textu ak nechces tunit jeho pravidla sadzby.

Tak už jsem to vyřešil, teď mi to zase píše "Latex Error" Too deeply nested. V textu mám 6 úrovní členění jelikož v jedné kapitole popisuji několik úrovní rodového stromu.

Asi jsem blbec, že jsem to začal psát v Lyxu a ušil jsem si na sebe bič. Text tam mám, ale, zdá se mi to nějak nepřehledné achjo.Nevíte, jak to vyřešit? Když dám vygenerovat pdf výstup, tak se mi to sice vygeneruje, ale nevidím všechny úrovně 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, cali napsal:

rychly google search hovori:

Too deeply nested” means you are starting a seventh level nested list.

takze nie len ze mas 6 urovni, ale niekde si sa pokusil o siedmu :)

asi jo. S názvem to bude 7 úrovní 😞 To byl asi debilní nápad v tom psát popis rodu. Asi to budu muset předělat celé a změnit to členění a kua jak? Dá se to udělat jinak? viz obr.

image.thumb.png.e9ef6a3bbb2beff0c9e3e0599c1f8f6e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přátelé,

ještě jednou, v tomto foru (zapomněl jsem, že status smí být jen o hodinkách - omlouvám se) :)

neumí někdo zařídit "tlačenku" u nějakého dobrého zubaře v Brně - je to pro bratrance (přestěhoval se), bydlí na Oltecu :)

raději přes SZ, pokud by to šlo - díky všem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Prochy68 napsal:

Nevím úplně jestli rozumím, ale většinou je tam místo na protahnuti vodice

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Prostě jde kabel, pak vypínač a z něj zase kabel do světla. Vypínače určený k montáži na zeď. Většinou mají vstup pro kanel do krabičky pouze shora. Ale nevadí. Vezmu normální a povedu z rozvodové krabičky extra kabel pro světlo a extra pro vypínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...