Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, milda21 napsal:

Zkusil bych zatlačit ve směru šipky a tím zdvihnout tu plastovou západku jak bude zvednutá posunout šuple

obrazek.png.c25250bc5421a8ff440423eab9adb756.png

Díky, večer na to mrknu. Mě akorát zmátlo, že jsem narazil na info, že některý tyhle pojezdy nejsou upravený jako pravý/levý, tudíž je jeden vlastně vzhůru nohama, tzn. na jedná straně to pak taháš nahoru a na druhý dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za předpokladu že se strefím, mohu sestřelit dron co mi přiletí "očumovat" nad terasu? Kromě následného brekotu majitele který k tomu dostane do tlamy, hrozí něco dalšího? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Tom4 napsal:

Za předpokladu že se strefím, mohu sestřelit dron co mi přiletí "očumovat" nad terasu? Kromě následného brekotu majitele který k tomu dostane do tlamy, hrozí něco dalšího? 

Když to nikdo neuvidí-sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina bude pořizovat záznam, takže to tam spíš bude mít nahraný. Jestli to bude nad 5tis, tak je to poškozování cizí věci a jestli to bude nějakej lepší dron, tak to na 5 tis určitě bude. Pak bych viděl i variantu, že by ten dron mohl ohrožoval např. vrtulema zdraví, tak nutná obrana. Kdyby dron mohl udělat škodu, tak krajní nouze. Ale protože to bude na tom záznamu, tak to fakt budu muset hrozit bezprostředně a taky aby následky nebyly zcela zjevně nepřiměřený, než to co by hrozilo... Já myslim, že je to jasný :) 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky nad mým pozemkem v malé výšce nemá co dělat, ani plašit vzácné papoušky, ani hrozit pádem na zaparkované auto atd., chápu. A ještě ke všemu budu muset střílet schovanej někde zpod stromu. 

Doufám že se nám tady tenhle nešvar vyskytl omylem, protože co s tím můžu dělat vypadá podle všeho dost blbě pro mě, jakožto obtěžovaného. Když na mě bude soused čumět objektivem tak mu to dojdu vysvětlit, ale majitel dronu je bůhví kde, identifikovat ho nelze, volat nějaký orgán se nemá cenu obtěžovat, takže pro čumily docela výhra tyhle "hračky". Nebo je legální cesta? Nenašel jsem zatím, nemáte někdo zkušenosti? Protože 1 blbec čumící u nás znamená že čumí k 20ti dalším. 2 blbci čumí ke 40ti atd atd. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimava tema. Suhlas s Tom4. Tiez som uz strielal (prakom) po drone ktory mi lietal nad zahradou, nastastie len raz. 

Otazka co ma napadla - ako moze majitelovi pomoct zaznam ktory je natoceny nelegalne? U teba doma ta tocit nesmie, a ked bol nad tvojim pozemkom tak bol u teba doma. Neverim ze by to u sudu preslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pane soudce ukazuju tady mladýmu, kterej dostal ode mě dron k narozeninám, má 10let tak jsem mu chtěl na ty první kulatiny koupit něco pěknýho, tak sem mu koupili dron za padesát litrů a omylem sem přeletěl nad sousedovou zahradou, víte jak to s tim ještě neumim no a soused mi ho sundal brokovnicí, mám to tady natočený :)

Jako když by to bylo jednou, tak by mi to nevadilo, jestli by někdo lítal častěji, asi bych to řešil 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Strocek napsal:

... mám to tady natočený :)

Na sude si asi este nebol, ze? :)

Z opacnej strany: pan sudca, dron mi drbol na pozemok, skoro mi zabil psa/dieta/velhada... . Urcite som nan nestrielal, predpokladam ze legalne pouzitelny zaznam nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na soudě sem byl. Na Slovenským teda ne, to je fakt :default_wink: . Pane obžalovaný, tady je na záznamu z autokamery od svědka dopravní nehody, vidět jak jste ztrestal autem bábu na přechodu. Pane předsedo já s tím záznamem nesouhlasím a byl pořízen proti mé vůli. Aha, tak můžete jít domu. Tak určitě :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...