Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

 

před 6 hodinami, Americkej napsal:

Pokud zámečník není kámoš, ale dělá to na kšeft, bude to stát podobně jak solidní ponky od renomovanejch prodejců. Já bral minulej měsíc dva stoly od Rudeta Koupil jsem na bazoši, v dobrým stavu za cca 65% PC. Neber nic z hobbymarketů, je to jak nábytek z Ikey. Ten taky nechceš.

Zrovna toho ponku z Hornbachu, bych se vůbec nebál. Brácha ho má a já mám v plánu do něj jít taky, jestli někde něco neseženu z druhý ruky. Obecně ten Hornabach co se týče vercajku a jinýho sortimentu je o několik levelů jinde než ostatní... 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaa, klasika, kdyz se na neco na internetech zeptas:) To cos vybral je samozrejme nahovno, budto neco za dvojnasobek puvodniho rozpoctu, coz bude o fous min na hovno, nebo si to nechat za trojnasobek vyrobit. A co nechat, vyrob si to! A mas to :D

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna v kaze vesnici je nejaky vseumel, ktery umi svarovat. Na tom ponku neni nic extra slozityho. Zelezo stoji tasku hrusek a prace na kratke dopoledne. Ale co je hlavni, na tom ponku budou delat jeste tvoje pravnoucata. Jeden takovy mam v garazi. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Micey napsal:

Hahaa, klasika, kdyz se na neco na internetech zeptas:) To cos vybral je samozrejme nahovno, budto neco za dvojnasobek puvodniho rozpoctu, coz bude o fous min na hovno, nebo si to nechat za trojnasobek vyrobit. A co nechat, vyrob si to! A mas to :D

... aneb "Přišetři a kup Rolex!" 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych byl opatrnej na rady typu "v každé vesnici je někdo, kdo ti to svaří za kastl piv" a podobně. Možná je, ale je sakra těžký ho najít. Spíš mám pocit, že se nikomu moc nechce dělat a komu se chce, ten si to taky nechá zaplatit.

Já jsem si teda nechal ponk udělat od stavebního truhláře, kostra z konstrukčních hranolů, deska 2cm prkna. Já teda ani tak nechtěl šetřit, ale chtěl jsem nadstandardní výšku. Je těžkej jak prase a ani se nehne. Mám na něm dva svěráky a brusku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Gustaf napsal:

Di se na něj mrknout a uvidíš, mě by vyhovoval. Já bych podle svých potřeb vzal větší, ale tenhle si myslim, že bude stačit. Jestli máš čas a náladu, šel bych se podívat i na jiný nabídky a podle toho bych si vybral, ale ten Hornbach za mě neni špatnej.  

 

Právě teď, VS napsal:

Ještě pěknou lampičku a jako noční stolek dobrý.

No jestli to hodnotíš podle fotky, tak možná jo, ale na živo je to kus stolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, jdu si pro radu. Nevim kam jinam to dat a tady by mohl nekdo vedet. Nastehovali jsme se do starsiho domku, dnes se ochladilo, tak jsem si rekl, ze vyzkousim jak je na tom topeni. No a tohle v podlaze u dveri na terasu netopi. Nikde jsem nenasel jak za zap/vyp nebo cokoli s tim? Jde to nejak rozchodit, nebo proc to muze netopit. Diky moc

6B45F890-6F62-4D49-AE72-0947AA5E717F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co pod tim drevenym rostem je? Zda se mi to jako dve trubky? Cim je to napajene? Elektrina? Voda? (Ustredni topeni). Jak a pokud vubec je to regulovane? Termostaticky ventil? V pripade UT,mas spravny tlak v systemu a v expanzni nadobe? Co filtr? Co cerpadlo? Nebo je to "samotizka"? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Jsou tam dve trubky - voda. Podle me je to napojene na ustredni topeni. Regulovatelne to asi nebude, pac jsem k tomu nic nemasel. Cerpadlo a filtr nemam poneti. Tlak si myslim ze bude ok, kdyz se v celem baraku vcetne patra topi. Krom tohoto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...