Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Na dlažbu (zamkovka) bude malý tlak si myslím... Na heurece je top 1 ten nejvyšší model phd 170, dvojka střed phd 135, trojka ta tvoje... Já bych šel cestou toho středu

Už jen proto, že délka hadice 3 m je málo... Budeš to tahat jak vocas furt za sebou... Ta 135 má už 7 m, to je rozdíl

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Lion napsal:

Na dlažbu (zamkovka) bude malý tlak si myslím... Na heurece je top 1 ten nejvyšší model phd 170, dvojka střed phd 135, trojka ta tvoje... Já bych šel cestou toho středu

Už jen proto, že délka hadice 3 m je málo... Budeš to tahat jak vocas furt za sebou... Ta 135 má už 7 m, to je rozdíl

Ok, díky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

https://www.lidl.cz/p/parkside-vysokotlaky-cistic-phd-110-d1/p100330644 prosím o radu, jestli tahle vapka bude stačit na domácí použití...oplach auta, fasáda, dlažba....?

Na dlazbu asi nie. Budes 5min oplachovat jednu dlazdicu, pricom max doba kontinualnej prevadzky tejto hracky (aj dalsich lidl ci kaercher hraciek - nic proti lidl) je zvycajne 15-20min. Potom kompletne ochladit. Takze 20m2 dlazby pod autom budes cistit cca mesiac... .

Nejaky vyssi lidl model ma uz aspon hlinikovu hlavu cerpadla, zvyknu to uvadzat, tam odporucam zacat s hladanim. Maju aj Performance stroj asi za 200e, a to je uz celkom seriozny cistic, obzvlast s ohladom na cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, eskimak napsal:

Na dlazbu asi nie. Budes 5min oplachovat jednu dlazdicu, pricom max doba kontinualnej prevadzky tejto hracky (aj dalsich lidl ci kaercher hraciek - nic proti lidl) je zvycajne 15-20min. Potom kompletne ochladit. Takze 20m2 dlazby pod autom budes cistit cca mesiac... .

Nejaky vyssi lidl model ma uz aspon hlinikovu hlavu cerpadla, zvyknu to uvadzat, tam odporucam zacat s hladanim. Maju aj Performance stroj asi za 200e, a to je uz celkom seriozny cistic, obzvlast s ohladom na cenu.

Ok, dík a odpověď... zkusím pohledat. No ta dlažba jen výjimečně, přeci jen brát zamkovku vapkou není tak častý a vymejvat ten písek mezi kostkama by bylo blbý. Ale na oplach auta, kola, vodicí lišty zastřešení bazénu atp by to zvládnout mohlo, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustave, je to jak pisou kluci. Ten Parkside bude slaby.  Osobne 5 sezon provozuju Nilfisk C135 a bez ztraty kyticky. Za ty prachy naprosta spokojenost. Pres leto jede 1-2x tydne (dle pocasi), pouziti od auta az po dlazbu. Pohoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Gustaf napsal:

Ok, dík a odpověď... zkusím pohledat. No ta dlažba jen výjimečně, přeci jen brát zamkovku vapkou není tak častý a vymejvat ten písek mezi kostkama by bylo blbý. Ale na oplach auta, kola, vodicí lišty zastřešení bazénu atp by to zvládnout mohlo, což?

Ano, na tie veci co spominas to bude stacit. Na dlazbu ale nie, upiekol by si to. Dolezite je pri tychto hrackach dodrziavat max cas kontinualnej prevadzky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, eskimak napsal:

Ano, na tie veci co spominas to bude stacit. Na dlazbu ale nie, upiekol by si to. Dolezite je pri tychto hrackach dodrziavat max cas kontinualnej prevadzky.

Kouknu na tu střední cestu od parkside...za 2k. Když bude nějakej průser, tak to vždycky můžu hodit Lidlu na hlavu...tam s reklamacema problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neriešili ste náhodou niekto invalidný vozík pre staršie dieťa s ťažkým postihnutím s úpravou do ľahkého terénu? Hrubšie kolesá, úprava ťažiska...
Záleží, od koho ten vozík je a jestli je mechanický nebo elektrický. Specializované firmy jsi zkoušel? Třeba Meyra, Sivak, Ortoservis, DMA Praha...

Vozíky se vyrábějí na míru uživatele dle jeho potřeb. Dodatečné úpravy lze v rámci možností dělat taky, ale asi si ji budeš muset uhradit ze svého. Pokud je úprava nad rámec běžného užívání, pojišťovny ji hradit nechtějí.

Konkrétní zkušenost s tím ale nemám. My jsme pro dceru nikdy vozík doupravovat nenechávali.


Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takova blbina, u popruhu od aktovky se ochodil a rozpadl  spoj mezi prezkou a tou “objimkou” co je nasita na popruhu. 
Tak ted nejak nevim co s tim, vyjma koupe nove karabiny, rozparani popruhu, vymeny karabiny a zasiti. Plus otazka jestli sezenu plus minus podobnou karabinu. 
Btw znacka ecco, puvodni cena asi 9tis, koupeno teda za min v akci, ale ani za to “min” to nestoji. 
 

64DCC7D1-C9B4-44EB-A997-E03C74AC0B4A.jpeg

F6D9FFAC-3534-4BB7-B611-E9EDBD906213.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jeden inzerát se mi ozval zájemce. Napsal toto:

Ano Počkejte, vysvětlím, že obdržíte peníze v hotovosti v obálce, která bude zaslána prostřednictvím služby UPS EXPRESS na vaši domácí adresu, společnost UPS vám zašle faktor na vaši poštovní adresu, abyste si vyzvedli balík a vložili vaše peníze pak mě pošlete na moji doručovací adresu, doufám, že jste mi rozuměli To znamená, že vám posílám peníze prostřednictvím UPS v hotovosti, a jakmile peníze obdržíte, služba vyzvedne balíček u vás doma na mé náklady.

Je to nějaká levarna? Chce po mě adresu, jmeno a e-mail. 

Psal že je z Bonnu...na FB nějaký profil má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Gustaf napsal:

Na jeden inzerát se mi ozval zájemce. Napsal toto:

Ano Počkejte, vysvětlím, že obdržíte peníze v hotovosti v obálce, která bude zaslána prostřednictvím služby UPS EXPRESS na vaši domácí adresu, společnost UPS vám zašle faktor na vaši poštovní adresu, abyste si vyzvedli balík a vložili vaše peníze pak mě pošlete na moji doručovací adresu, doufám, že jste mi rozuměli To znamená, že vám posílám peníze prostřednictvím UPS v hotovosti, a jakmile peníze obdržíte, služba vyzvedne balíček u vás doma na mé náklady.

Je to nějaká levarna? Chce po mě adresu, jmeno a e-mail. 

Psal že je z Bonnu...na FB nějaký profil má.

Tipujem: Pride ti mail od "UPS" ze mas u nich alokovane peniaze a uvolnia ich ked odosles balik...? Nejak v dnesnej dobe nevidim dovod na iny ako bankovy prevod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, eskimak napsal:

Tipujem: Pride ti mail od "UPS" ze mas u nich alokovane peniaze a uvolnia ich ked odosles balik...? Nejak v dnesnej dobe nevidim dovod na iny ako bankovy prevod. 

No já právě taky ne...proto mi to přijde jako levarna. Proč by mě někdo posílal cash a na oplátku já bych vydal zboží. Divný způsob...

Zajímalo by mě co by bylo dál, kdybych mu údaje poskytl... zneužít by je snad neměla jak..

 

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...