Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Je to teda hodně, ale hodně dávno, mladická nerozvážnost, ale od tý doby, co jsem jednou do Ostravy nebo tam někam, posílal zadní tlumič na motorku na dobírku a ten ..... si to nepřevzal, tak posílám jedině až kačky cinknou na účtu a nezajímá mě, ani nějaký potvrzení poslaný po mejlu, že sou prachy poslaný atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Strocek napsal:

Je to teda hodně, ale hodně dávno, mladická nerozvážnost, ale od tý doby, co jsem jednou do Ostravy nebo tam někam, posílal zadní tlumič na motorku na dobírku a ten ..... si to nepřevzal, tak posílám jedině až kačky cinknou na účtu a nezajímá mě, ani nějaký potvrzení poslaný po mejlu, že sou prachy poslaný atd. 

Když posílám má dobírku, tak chci aspoň dopředu poslat poštovny...ať o nic nepřijdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Strocek napsal:

no to není úplně pravda, přijdeš o čas kterej si s tim strávil. Cesta na počtu a fronta na počtě, pak vyzvednutí když si to nepřevezme, prostě love předem a nebo máte možnost si přijet osobně, dycky říkám ;)

Ale jo...já poštu vynechávám. Většinou posílám přes zaslat. Takže kurýr si přijede pro balík až ke mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosba- nemáte někdo šikovnou firmu, partu lidí na předělání jádra v koupelně ( z umakartu na zděné )? Nejlépe Praha - byt v paneláku.
Všem předem děkuji za doporučení.
Marťas, nevím jestli jsi v obraze, kolik taková sranda stojí. V Ostravě už jsem měl nabídku za 330k. Rozptyl je opravdu obrovský a kvalita rozdílná. Vyber určitě firmu podle pochvalných recenzí.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Berbatow napsal:

Marťas, nevím jestli jsi v obraze, kolik taková sranda stojí. V Ostravě už jsem měl nabídku za 330k. Rozptyl je opravdu obrovský a kvalita rozdílná. Vyber určitě firmu podle pochvalných recenzí.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
 

Jojo, vím. Kdysi se mi zdálo 80 tis moc a ted mě to dohnalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi naivní dotaz, ale vůbec se v těchhle věcech nevyznám. Jde mi o dálkové ovládání mobilem. GSM spínač, jako je třeba na vrata - můžu použít nějakou předplacenou sim? A jak ji pak udržovat pro životě, když se z ní nevolá? Myslet na to a občas ji strčit do mobilu do kdy je platný kredit a přikrmit, nebo jak se to dělá? Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám takhle předplacenku s obnovujícím se balíčkem dat od Vodafonu (tuším 99 Kč/měs.) v GNSS (GPS) aparatuře, která spotřebuje minimum dat, vzhledem k dnešním nárokům. Je v přístroji přes 2 a půl roku, v mobilu byla možná jednou na začátku kvuli aktivaci. Jednou za dva měsíce dobiju kredit 200 Kč, abych na to nezapomněl, mám nastavenu opakující se událost v kalendáři s upozorněním (neb u banky mi nejde nastavit automatické periodické dobíjení kreditu ob 2 měsíce nebo dobít míň než 200).

Edit: Jo ty vlastně z ní nechceš utrácet... Myslím, že se musí pravidelně dobít a pak má platnost nějakou dobu (koukám  a u mně je to 10 měsíců). Tak kdyžtak dobíjet a nasyslený kredit pak utratit za nějaký nabídky operátora?

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...