Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 30 minutami, Gustaf napsal:

Poraďte prosím takle narychlo nějaké vysílačky pro děti, ať to ještě stihnu koupit Pod stromeček. Cena cca do 800kc. Aby měla nějakou výdrž a mělo to nějaký dosah. Diky

Nám letos Ježíšek donese tady ty. Každý musí mít svoji, přes to vlak nejede a já bych občas taky rád věděl kde děti jsou a jak se jim vede, takže mi připadli 3 ks dobrá volba. Ale jaký jsou a jestli fungují dobře nemám ponětí.

https://www.mall.cz/vysilacky/motorola-tlkr-t42-triple-pack?gclid=Cj0KCQiAqvaNBhDLARIsAH1Pq534hyPuyXD97NDkKCmv7TkAWNgl3q0UkB6Jjn8aNEjlsUINZp5EZgMaAv9VEALw_wcB

550.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten dosah je spíš daný způsobem použití, výkon to má maličký a je daný předpisem, takže v tom jsou všecky stejné. V zástavbě pár set metrů, v přírodě i několik kilometrů, z kopce na kopec i desítky kilometrů. To spíš bývá problém s kvalitou příjmu, ty horší pobírají kdeco, hovory prolézají ze sousedních kanálů, ruší to kdeco. Ale Motorola je tradiční značka, ikdyž stejně je to Čína. Obvykle bývají i dost blbuvzdorné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je pouč, že to není telefon a co do toho povídají, slyší všichni, kteří jsou v dosahu. Mám zapnutý skener, poslouchám blízké letiště a občas zaslechnu dětičky, jak se venčí s vysílačkama a matka to řídí doma z kuchyně. To se člověk dozví věci. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se prodat zlatý řetízek, který mám 13 let a nenosím ho. Šli byste s tím do zlatnictví, které vykupuje? Asi bych si i vybral něco jiného, ale decentnějšího (má přes 20g). Na aukru mám nulovou historii a jiné stránky moc neznám. Jak byste to co nejlépe vyřešili v Praze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hilfe, hilfe, zmizly mi z TV vsechny programy ČT v HD. Normalni zustaly, HD fuc. Obecny problem jsem nevyguglil. Zkousel jsem znovu nacist programy a furt nic 🤷‍♀️

edit: jedu pres UPC/Vodafone

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nickolas napsal:

Hilfe, hilfe, zmizly mi z TV vsechny programy ČT v HD. Normalni zustaly, HD fuc. Obecny problem jsem nevyguglil. Zkousel jsem znovu nacist programy a furt nic 🤷‍♀️

edit: jedu pres UPC/Vodafone

Tak jsem si kupodivu vzpomněl a u mne jde ČT normálně v HD, tudíž to nebude nějaký jejich větší trabl. Napiš na podporu, třeba je nějaký lokální problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz - je tu někdo ochoten (a schopen) :)) poradit mi ve věci nákupu nahrávacího zařízení a případně mikrofonu ? Zatím studuji, ale rád bych si zkrátil cestu a zjistil na co se zaměřit, případně čemu se vyhnout - počítám malou přenosnou krabičku a k tomu buďto klopa nebo možná stačí místo klopy to, co umí přenosný rekordér+ nějaký mikrofon na doma - nejsem novinář ani mistr zvuku - jen nechci žádnou srajdu - prostě jednou koupit a používat … jde mi skutečně jen o zvuk - nahrávání venku, případně v domácích prostorách - díky za nakopnutí správným směrem, případně SZ ať nesyflím vlákno (počítám tak do 10==víc jak 15 nedám a musí to mít smysl (jinak do 10)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...