Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Petr R napsal:

Přátelé, nemá někdo tip na firmu schopnou vyrobit vestavěné skříně? Dům je v Praze. Není to obdélník, ale zase nic moc složitého a je toho víc. Bohužel, moji dvorní dodavatelé evidentně díky téhle době najímají blbce a já nejsem zvědavý na servis uděláme vám navrh za týden a když je potom blbě, tak zas za týden se k tomu mužem vrátit. Takže za 14 dnů se nedostaneme nikam, ale cenu nasadí, jako by to bylo z masivu…..

Shanim tedy lidi, kteří rozumí dvě práci, víc nepožadují…. 
 Děkuji. 

Tahle firma mi před lety vyrobila dvě vestavěné skříně přes celou stěnu a ještě knihovnu. S kvalitou práce jsem byl a vlastně pořád jsem spokojený. Snad se nezkazili...

http://www.praha-vestavene-skrine.cz/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kleště by se mi mohli hodit i do budoucna, třeba na opasek, když jsem se dál po vánocích na to hubnutí  Jehla by nedopadla dobře, Prochy už mě trochu zná  Díky všem za rady...
Tak jsem to nemyslel, ja jen ze opatrnosti neni nikdy dost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, moco napsal:

Může mi zde někdo poradit, kde sehnat ovladač na osvětlení ("lustr" v obýváku nejspíše Ikea)? Jak je to s těmito ovladači? Jsou to univerzální zařízení, nebo má každé světlo nezaměnitelný ovladač? Stačí zajít do elektra? Nechce se mi kvůli vadnému tlačítku kupovat nové světlo. Děkuji za ušetřený čas a peníze. 

 

IMG_3285.jpeg

A co ten ovladač, chlapi? 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, mám dotaz- není zde prosím někdo z vás starosta menší obce či pracovník samosprávy? Potřebuji nasosat nějaké informace ohledně práce na účelové komunikaci a znemožnění vjezdu ke své nemovitosti? Me znalosti podobného charakteru na toto nestačí. Předem děkuji za SZ, moc by mi to pomohlo.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, moco napsal:

A co ten ovladač, chlapi? 🙂

 

ja mám teraz na "novom" byte svetlo na diaľkové a pri ovládaní telky to svetlo bliká 😀... čiže z toho usudzujem, že to je totožná technológia a akýkoľvek lacný univerzálny ovládač tvoj problém vyrieši 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam neco takoveho https://2energy.cz/produkt/hodinarsky-sroubovak-pro-mobilni-telefony-110ks-kd10952/

Bral sem to normalne u nas, stalo to taky takhle nejak a za dva dny to bylo doma. Kdyz sem na neco podobneho koukal na Aliku, nebyl to takovy cenovy rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...