Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, Klotzman napsal:

Díky chlapi, něco tu vyberu...

Edit..: Teď mě ještě napadlo, chci tím vycpat i perka, netušíte jestli to do nich nacpu..?

 

podle velikosti to nacpeš do jakýkoliv boty ta přední část je pérovací, takže se to při dávání do boty trochu zastrčí. To musíš dát do jakýkoliv boty, samozřejmě podle číslování. Taky ty napínáky se nedělaj jenom v jedný velikosti, ale že to je použitelný na dvě velikost vedle sebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, má zde, prosím, někdo zkušenosti s PCP vzduchovkama? Zajímala by mě hlavně reálná výdrž kartuše, resp. vliv postupného poklesu tlaku na úsťovou rychlost a případně i preference ve způsobu plnění. Teorii znám, nicméně byl bych raději, kdyby mi to rozmluvil někdo, kdo už má něco nastříleno. Klidně do SZ. Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, busdriver napsal:

Že ty hledáš důvody proč koupit ten novej Taipan s 85J :D

Tady asi nemá cenu zapírat ;).

Ovšem nejprve je potřeba nalézt odpověď na zásadní otázku: Pokud byste si mohl vybrat mezi novým Taipanem a romantickým víkendem s manželkou na horách, zvolil byste diabolky s plochou, nebo s půlkulatou hlavou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mne tak napadlo, když jsme po 100 letech museli změnit barvu mouřenína na Kofile, neměli by jsme taky přejmenovat Černé moře?
Samozřejmě. A rovněž se mi jeví závadné označení Kostelec nad Černými lesy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi v tom vadi to "museli",nemuseli vubec nic, je to jeden z tech pripadu. Kdy se dela z komara velbloud. To je jak, ze nam EU zakazuje, maslo nebo rum, je to blbost - tohle mimochodem nijak nesouvisi, kdyby se toho chtel nekdo chytit. Jen to casto rikaji stejni lidi, na facebooku jeste neco s vickama. 

 Jestli se firma rozhodne udelat redesign obalu, tak prosim, jestli vy si to kvuli tomu prestanete kupovat, tak taky prosim. Ale tvl... 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vojta1 napsal:

Mi v tom vadi to "museli",nemuseli vubec nic, je to jeden z tech pripadu. Kdy se dela z komara velbloud. To je jak, ze nam EU zakazuje, maslo nebo rum, je to blbost - tohle mimochodem nijak nesouvisi, kdyby se toho chtel nekdo chytit. Jen to casto rikaji stejni lidi, na facebooku jeste neco s vickama. 

 Jestli se firma rozhodne udelat redesign obalu, tak prosim, jestli vy si to kvuli tomu prestanete kupovat, tak taky prosim. Ale tvl... 😀 

No, to je fakt, že asi nedostali nic nařízeno, ovšem v této společnosti, kde neustále klesá IQ by to asi byla jen otázka času 😞 100 a více  let trvající tradiční názvy berou za své díky vypatlanosti některých zaslepenců a skutečnosti, že " moudřejší ustoupí ". Přejmenování amerických hokejových, ragbyových a já nevím jakých ještě družstev je jen první krok 😞 Taky jim to nikdo nenařídil.

Kofila mi nikdy nechutnala, ale mám jí spojenou s dědou, který jí měl rád. Přestal jsem kupovat lentilky, protože mi " nová " receptura nejede, stejně jako asi nejznámější piškoty. 

Když k ovlivnění světového mínění stačí názor jednoho rozmachanýho fracka, tak si nezasloužíme nic lepšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zde někdo z oboru kamenictví (fórek málo kameníků atd... se mi, vzhledem k situaci nechce dávat), potřebuji udělat obložení dvou schodů. Jednu firmu jsem už odpískal, skoro rok řešíme co a jak (zálohu bez ceny jsem odmít dát, pak odhad ceny od-do o.k. ale 3 týden čekám na tel, který měl být "dnes"). Od jiné mi přišla nabídka rychle, jen nevím jestli to je cena "berná", v relaci. Nechci po nikom práci zadarmo, jen nebýt za obrkapra... děkuji za případnou S.Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nemá někdo zkušenosti s odstraněním střesniho okna? Je to klasicky velux, akorát jsem pochopil, ze mít navíc střešní okno nás vanou je blbost s rad bych ho zrušil a cely to uzavřel. Na netu se dozvím, jak střešní okno vytvořit, ale jak ho zrušit už ne….. jde mi především o to, jestli se to dá provést tak, ze to nebude ničemu vadit a v místnosti bude větší teplo….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co do tepla asi záleží na velikosti a jaké v tom okně bylo sklo, pokud tam svítilo slunce tak tam možná bude ve finále i chladněji. Co do odstranění jde v podstatě o to, doplnit do toho otvoru všechno, co tam chybí, primárně latě, na kterých visí krytina a z druhé strany pak izolaci, parozábranu a sádrokarton nebo nějaký jiný podhled. Určitě se to bude muset rozebrat do šířky až ke krokvím na obou stranách okna, napojovat latě je blbost. Osobně by mi to okno muselo moc vadit, abych se do toho pouštěl, ale je to jen můj názor.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě zaskočilo. Přiznám, odpověď neznám, takže jsem ot, ale taky mám okno nad vanou a užívám si, že z něj jde světlo , když si ve vaně čtu, nebo jen prostě čumím na vršky stromů v lese, jak tam lítají ptáci a tak. Zima přes něj nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2022 v 13:48, DavidLC napsal:

Není zde někdo z oboru kamenictví (fórek málo kameníků atd... se mi, vzhledem k situaci nechce dávat), potřebuji udělat obložení dvou schodů. Jednu firmu jsem už odpískal, skoro rok řešíme co a jak (zálohu bez ceny jsem odmít dát, pak odhad ceny od-do o.k. ale 3 týden čekám na tel, který měl být "dnes"). Od jiné mi přišla nabídka rychle, jen nevím jestli to je cena "berná", v relaci. Nechci po nikom práci zadarmo, jen nebýt za obrkapra... děkuji za případnou S.Z.

Clen Arim je kamenik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...