Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Ahoj

Mladej si bude kupovat nové letní pneu,ale máme v tom menší problém. V techničáku má zapsané 215/35 ZR19 88Y. Žádná pneu s tímto indexem hmotnosti není,jen index 85. Staré pneu měl 85. Asi by to být nemělo. Nemůže se jednat o překlep v techničáku,vůbec to nechápu. Můžeme zvolit i 225/35 tam už ta možnost indexu (88)je. Já bych volil raději 225 než ten nižší index hmotnosti. Jinak má Ovci Combi RS 2.0 TDI

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky překlep v techničáku, ale úředně opravenej. Správnej údaj v poznámce a razítko a podpis, takže mít překlep v techničku, není nic neobvyklýho. Jestli ste ty rozměry nenašli, tak bych to jako chybu klidně viděl. Když by sis to dával opravovat, tak stejně musíš mít nějaký vyjádření AD nebo z technický. Takže když už bych běžel na úřad to nechat opravit, sehnal bych písemný vyjádření AD s rozměry možných pneumatik a kol, který jdou na auto použít aby ti to zapsali do poznámky. Takhle sem si to nechával dělat u audiny a mám tam několik rozměrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tobi napsal:

Taková otázka,když náhodou budu v Praze a budu se chtít podívat a možná i něco koupit do Chronoshopu,tak nemůžu,bo se musím objednat,přijde mi to divné🙄.

Myslim, že když tam zavoláš, tak se to nechá domluvit i bez objednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2022 v 16:56, moco napsal:

Poradíte mi koženou minimalistickou peněženku na 9 karet? Cena lidová:-) Díky

Secrid Miniwallet. Pokud to neni 9 embosovanych karet, tak se vejdou v pohode. Ja mam platebni karty uprostred v tom kovovym pouzdre a obcanku, ridicak, etc. v te kozene casti. Delaji i vetsi varianty, v kazdym pripade doporucuju ty “na cvok” 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, bohus76 napsal:

To by mne zajímalo, proč v té tabulce není rozměr 195x 65 R15 ? Octavia 2 1,9 TDI ,rok 2009. ?

Nebude to special rozmer na zimu ? Na Scale mam pri vsetkych rozmeroch sirku 205, na zimu vsak je povolena sirka 195 a R15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,je to standartní rozměr, i když někteří raději používají ty 205. Já mám ty 195 jako hliníky na léto a plechy jako na zimu.Jinak v techničáku je tento rozměr uveden,bez nějaké specifikace či zima nebo léto.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Help, help, prosím. Sháním "minibus" na cestu do Chorvatska - auto s 6 plnohodnotnými sedačkami a nějakým tím kufrem/rakví. Termín 10.-25.7.2022. Půjčovny jsou dost vypůjčované, obeslal jsem jich už hromadu. Kdyby se tady našel někdo ochotný pomoct - soukromě, komerčně, nějak... Ideál je okolí Ostravy, ale třeba by to šlo i odjinud. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dotaz na téma pojištění: V případě že mám sjednanou pojistku odpovědnosti zaměstnance a částka je výrazně nižší než 4,5násobek hrubého platu (typicky dlouho neaktualizovaná pojistná smlouva), vztahuje se na tento případ institut "podpojištění"? Tedy jestli bude vyplácená pojistka poměrně  krácena k podpojištění?

Jeden pojišťovák říká ano, druhý říká že ne...  Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz. Montovali jsme plot, konkrétně tento Polargos safír

https://www.obi.cz/zahradni-ploty/polargos-sloupek-10-x-10-x-220-cm-k-brane-a-brance-rubin-a-safir/p/5576525

na sloupku byla od přepravy odřenina povrchové úpravy, nejspíše od přepravy. Všiml jsem si toho bohužel až těď. Existuje nějaký nátěr, který bude držet?

Našel jsem tohle https://www.artisan.cz/eternal-mat-akrylatovy-vodou-reditelna-barva-0-7-l-tmave-seda-04?gclid=CjwKCAjwur-SBhB6EiwA5sKtjhnhxYM8iJwp1QeAogm_zVWFHMhnA35Mkbu8VFoOibQYDsqHl8ljQRoCTsoQAvD_BwE

je to ideální na tento povrch? Popřípadě něco jiného, co bude fungovat?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Gustaf napsal:

Zdravím, mám dotaz. Montovali jsme plot, konkrétně tento Polargos safír

https://www.obi.cz/zahradni-ploty/polargos-sloupek-10-x-10-x-220-cm-k-brane-a-brance-rubin-a-safir/p/5576525

na sloupku byla od přepravy odřenina povrchové úpravy, nejspíše od přepravy. Všiml jsem si toho bohužel až těď. Existuje nějaký nátěr, který bude držet?

Našel jsem tohle https://www.artisan.cz/eternal-mat-akrylatovy-vodou-reditelna-barva-0-7-l-tmave-seda-04?gclid=CjwKCAjwur-SBhB6EiwA5sKtjhnhxYM8iJwp1QeAogm_zVWFHMhnA35Mkbu8VFoOibQYDsqHl8ljQRoCTsoQAvD_BwE

je to ideální na tento povrch? Popřípadě něco jiného, co bude fungovat?

Díky

 

Prodávají přímo tento odstín ve spreji.....https://www.ceskeploty.cz/kovovy-plot/prislusenstvi/barva-ve-spreji-ral-7016.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...