Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Zkus se podívat na ty stránky, které jsem postoval, případně tam můžeš zavolat. Mají zastoupení Polargosu a jsou velmi ochotní. Já tam vloni i letos kupoval plotové dílce a brány a vše bylo k mé velké spokojenosti. Pokud víš číslo RAL, můžeš si ten sprej nechat namíchat, tam kde míchají do sprejů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, je tu někdo, kdo by měl možnost udělat takovéto číslo popisné? Popřípadě i se jménem? Matný antracitový povrch podložený nerezem, ab číslo bylo vidět? Díky na šroubky ne, nalepil bych to. V rozměru 9,5cm x třeba 25cm? Délka je celkem jedno, ale šíře je dána rozměrem sloupku. Díky

 

321-1_tab-54-b (1).png

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem si založil Amazon účet a objednal něco na kudlu, jinde to neměli ani na ebay ne, tak sem musel v Amazonu. com v tom německým to taky nemaj. Tak sem to vobjednal a mám to teda vobejdaný, má to přijít za 12 dní, ale ještě sem to nezaplatil. Na ebay je to hned, ale tady nevim jak to funguje, to přijde se zpožděním nebo jak to je? Na email mi přišlo: Děkujeme, že s námi nakupujete. Po odeslání zboží vám zašleme potvrzení. Tak kdy to budou chtít zaplatit? :default_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 4. 2022 v 9:10, Gustaf napsal:

Zdravím, je tu někdo, kdo by měl možnost udělat takovéto číslo popisné? Popřípadě i se jménem? Matný antracitový povrch podložený nerezem, ab číslo bylo vidět? Díky na šroubky ne, nalepil bych to. V rozměru 9,5cm x třeba 25cm? Délka je celkem jedno, ale šíře je dána rozměrem sloupku. Díky

 

321-1_tab-54-b (1).png

Nech si ten horní plech vyřezat z nerezu laserem nebo vodou, což je levnější, stříkni barvou a podlož stejným rozměrem nerezu, možná s nějakou distanční podložkou pro plastičnost. To by neměl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Klotzman napsal:

Nech si ten horní plech vyřezat z nerezu laserem nebo vodou, což je levnější, stříkni barvou a podlož stejným rozměrem nerezu, možná s nějakou distanční podložkou pro plastičnost. To by neměl být problém.

No to já bych rád...ale nemám kde 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyznáte se někdo v montáži pístů na dvoukřídlou bránu? Vrata se mi nějak blbě dovírají. Teda spíše jedno křídlo jde za svojí osu, která je tvořená nosnými sloupky. Tudíž nedoléhají do sebe. Poradíte mi, jestli to jde na pístu nějak doladit? Nikde nemohu najít jak na to. Díky 

IMG_20220413_174610.jpg

IMG_20220413_174617.jpg

IMG_20220413_174629.jpg

IMG_20220413_174644.jpg

IMG_20220413_174701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit - opakovaně se mi stává že mi v mobilu v aplikaci Spotify zmizne ovládací lišta na pouštění, zastavení a td. skladeb, takže se přehrávání nedá ovládat. Když to mám puštěno přes bezdrátová sluchátka, tak aplikace taky nereaguje, nejde ani zastavit přehrávání, jen na pár sekund, pak zase pokračuje dál. Stalo se to někomu, nebo netušíte jak to napravit..? Spotify Premium...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...