Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Ahoj, prosím tě jestli je to pro mě, tam vůbec nerozumím. Hrčí to když mám zvuk vypnutý.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk


Gustaf mysli sound generator supersportu co rso pousti do repraku

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mi někdo, kde v Praze rozumně půjčit auto? Shání to známí z Finska, kteří přijedou v srpnu. Nevím, jestli prostě půjčit jednoduše od nějaké standardní firmy, která má zřejmě i kancl na letišti, nebo je lepší se poohlédnout jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aut už jsem si půjčoval X desítek, u nás i v zahraničí. Největší ksindl je v Praze noname "autopůjčovna" kdy při převzetí vozu zpátky vykuk s chováním mizerného devadesátkového autobazaristy oblejzá auto a snaží se chytit hejla co mu zaplatí ze zálohy už 16x zaplacený škrábanec na střeše nebo na výfuku co tam pane rozhodně nebyl . . . .

Nopak fair play u předání i převzetí vozu u velkých autopůjčoven, včetně případného řešení problému s vozem když se mi porouchal apod., osobně bych zvolil (opět) Europcar pokud máš možnost. 

V zahraničí Budget. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Tom4 napsal:

Aut už jsem si půjčoval X desítek, u nás i v zahraničí. Největší ksindl je v Praze noname "autopůjčovna" kdy při převzetí vozu zpátky vykuk s chováním mizerného devadesátkového autobazaristy oblejzá auto a snaží se chytit hejla co mu zaplatí ze zálohy už 16x zaplacený škrábanec na střeše nebo na výfuku co tam pane rozhodně nebyl . . . .

 

Takhle se mnou vyjebal Renault na Průběžný. Půjčili mi na půlden náhradního starýho Megana (šlupka přes 10 let) za nový auto na garančce. Po půl dni vracím a chlapík, že mám rozbitý obě mlhovky, sepsal škodnou událost. V těch mlhovkách už rostl mech a praskliny byly zvětralý staletíma. Řekl bych, že automotive byznys podobný sráče nějak přitahuje, nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to wifi mě pobavilo. Moje mamča měla leta ETA obyč žehličku a dycky si jí hrozně chválila, nevim ani důvod proč sem jí tenkrát pak kupoval novou, ale vybral jsem tu nejzákladnější, zvlášť mě na to upozorňovala. Myslim že s ní žehlí do teďka a byla to klasická základní ETA. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...