Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Paní má nějaký čas nějaký parní generátor od Tefalu a říká že obyčejnou žehličku už jako nee. Nikdy. Něco takového https://www.tefal.cz/Péče-o-oděv/Parní-generátory-/Žehličky-s-vysokotlakým-parním-generátorem-pro-náročné/EFFECTIS-EASY-PLUS-GV6771E0-fialová/p/1830006023

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, montemar napsal:

někdo tip na dobrou žehličku? bez napařování, wifi a dalších blbostí. prostě jednoduchou, ale kvalitní 

Já bych doporučil tinder :)

ale ty požadavky možná budeš muset slevit 😀 

Jinak proč chlap co nežehlí vybírá žehličku? Pokud to nekupuješ k Vánocům nebo narozeninám (a to nedoporučuji, protože pak Ti ten tinder fakt hrozí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ,

kdo máte prosím známého a umí mí vyřešit na Iphone 7 problém, že jde potichu reproduktor.

U nás v baráku bydlí dole v přízemí  dvě ženské z Ukrajiny s třemi dětmi  a  mají se současným telefonem problém se signálem.

Chci jim dát ten můj, jelikož je jako nový komplet s krabkou, ( měl jsem ho jako rezervní) ale nechci se nechat nechat někde v servisu škubnout o nesmysl.

 

děkuji a prosím docela to spěchá

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  

před 50 minutami, long napsal:

....

 

Pricina ticheho reproduktoru byva zanesena ta mikromrizka bordelem z kapsy, vetsinou staci jar + elektrickej kartacek. Ten IP7 je vodotesnej, takze no problem. Zkus.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, zceyee napsal:

  

 

Pricina ticheho reproduktoru byva zanesena ta mikromrizka bordelem z kapsy, vetsinou staci jar + elektrickej kartacek. Ten IP7 je vodotesnej, takze no problem. Zkus.

 

před 17 hodinami, montemar napsal:

nebo isopropylalkohol

Děkuji oběma zkusím to zítra a uvidím .  Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...