Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, geometr napsal:

Si nestěžujte furt a buďte rádi, že už nemusíte chodit na nádraží točit těma válcema ve skleněný vitríně a hledat na nich spojení.  A pak stát frontu na ten malinkej kus kartonku :D

No jóó. To si ještě pamatuji. Bylo to tam jak v tibetském klášteře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy je to s námi těžké.  

Většinou ale shledávám chybu u Vás. Využíváte naše služby s představou, že dostanete službu, která bude vždy bezvadná. Toto očekávání je chybné, neboť existuje mnoho klíčových faktorů, které bohužel nejdou ovlivnit.

Zkráceně....

Nemůžem za to!  🙂

Přesto se Vám ústy mateřského podniku omlouvám.  

 

@nickolas :  dávej.  :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou točení válcema nebo listování plechovýma tabulema je pro mě pěkná nostalgická vzpomínka. A ten pocit, že na rozdíl od skoro každýho druhýho se v tom jakž takž vyznám a nečumím do toho jak husa do flašky... k nezaplacení.. 🙂

Mimochodem, existuje vůbec ještě tištěný jízdní řád...?

 

Upraveno uživatelem Klotzman
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls poraďte nějakou prověřenou ruční/nožní pumpu na matrace a nějaký koupací blbiny pro děti. Žena jede s kámoškou a dětma do Chorvatska, za což jsem jí vděčnej (vyrazím s kámošema na moto po českých pivovarech), takže jí chci vybavit něčím, za co mě nebude proklínat. Ne na elektřinu. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde oblíbený Decathlon: https://www.decathlon.cz/p/nozni-pumpa-k-nafukovacim-matracim/_/R-p-306306?mc=8543062&c=ČERNÁ

Nevím, jestli bude vyhovovat průměr nafukovací hubice. Jsou tam redukce na tři velikosti, nejmenší by mohla vyhovovat. Foukáme tím velký matrace do stanu a pohoda. Jen to chce na tvrdej podklad (tráva apod. stačí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Paw dik. Ja prave uplne netusim, jestli je lepsi tenhle nozni typ, nebo naopak rucni.

Jako treba toto:

https://www.mall.cz/pumpy-kompresory-matrace/intex-pumpa-rucni-786934

Ale pokud tu z odkazu mas vyzkousenou, tak asi Ok. Navic pro zenskou bude ta nozni asi obecne lepsi. Nehlede na to, ze kolem Decathlonu jezdim do prace. Takze asi vezmu toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 6. 2022 v 1:05, warann napsal:

Pls poraďte nějakou prověřenou ruční/nožní pumpu na matrace a nějaký koupací blbiny pro děti. Žena jede s kámoškou a dětma do Chorvatska, za což jsem jí vděčnej (vyrazím s kámošema na moto po českých pivovarech), takže jí chci vybavit něčím, za co mě nebude proklínat. Ne na elektřinu. Dík.

https://www.lidl.cz/p/crivit-nozni-pumpa-s-manometrem/p100343620

a jde s tím i dobře foukat kolo tzn. nebude se ti to zbytek času jen tak válet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...