Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Za 1690 bylo bez Aku a nabíječky. Ráno v 7:15 jsem byl v Lidlu a po rádiu jen prázdný regál. Prej hned v 7 hod tam byl nějakej chlap a bral jich 8ks. Debil. Takže sem ho objednal z Lidlu shopu za 2499 Kč komplet s 2ah bateriím a nabíječkou. Tzn o 200kc dráž, než by to vyšlo v krámu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Berbatow napsal:

Před chvílí na mě vyskočil baner na idnes s cenou 1690,- ale nevím jestli to bylo včetně Aku.

Na Lidlu shopu samotné rádio za 1999kc, pro krám byla akce za 1690kc. Bohužel u nás prázdno. Ale s nabíječku a 2ah bateriím by vyšlo v krámu na 2300kc. Jak jsem psal výše, priplatil jsem 2 kila a vzal z eshopu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pochopil bych dvě-tři pro kámoše... Zejtra to vomrknu v Práglu jestli někde nebudou, tak bych vzal. Pořád nevim jestli mám vzít i s baterkou, neplánuju, že to rádio budu někde mít bez proudu, bude jenom v garáži v zásuvce. Asi vezmu bez, kdybych potřeboval, tak ten zbytek dokoupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Strocek napsal:

Jako pochopil bych dvě-tři pro kámoše... Zejtra to vomrknu v Práglu jestli někde nebudou, tak bych vzal. Pořád nevim jestli mám vzít i s baterkou, neplánuju, že to rádio budu někde mít bez proudu, bude jenom v garáži v zásuvce. Asi vezmu bez, kdybych potřeboval, tak ten zbytek dokoupim.

Tyjo nejsem si jistej, jestli je k tomu kabel. Podle mě je jen na baterku....

Screenshot_2022-06-17-06-18-19-892_com.android.chrome.jpg

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z Lidlu kuci už nikdy nic, krom jídla. To starý rádio co jsem tam měl, dvojče jezevčík ještě na kazetky, tak to hraje proti tomu lídláckýmu peckově, to Lídlácký hodně špatný. Já bych si tam nechal to dvojče, ale vono někdy když projdeš vokolo nebo se spouští dveře vod garáže tak to ruší nebo co, ale to Lídlácký velký špatný... to ruší furt :default_smile: a vedle starej JVC jezevec jede hezky čiště. Nečekal sem zázrak, ale tohle.. V pondělí vracim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Strocek napsal:

Tak z Lidlu kuci už nikdy nic, krom jídla. To starý rádio co jsem tam měl, dvojče jezevčík ještě na kazetky, tak to hraje proti tomu lídláckýmu peckově, to Lídlácký hodně špatný. Já bych si tam nechal to dvojče, ale vono někdy když projdeš vokolo nebo se spouští dveře vod garáže tak to ruší nebo co, ale to Lídlácký velký špatný... to ruší furt :default_smile: a vedle starej JVC jezevec jede hezky čiště. Nečekal sem zázrak, ale tohle.. V pondělí vracim...

A jaky jidlo tam chces riskovat? :D Radio do garaze vem nejakej mikrosystem z bazaru, vyresil jsem to taky tak a nema to chybu. Teda, priste chci neco co umi bluetooth a nebudu muset pripojovat kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Gustaf napsal:

Na to jsem zvědavej až přijde. Tys mel určitě nějakej vadnej kus, co někdo vrátil. 

vidim to stejně, ta průhledná plomba na krabici tam byla už druhá (neporušená teda) a ty gumový nožičky už byly vod prachu jako, že to někde stálo... Krom toho to ovládání mi přišlo hodně neintuitivní a docela složitý. Né že bys to jako nedal, ale docela mě to taky překvapilo, že jsem musel vobčas mrknout do návodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gustaf napsal:

Tak to moje bude určitě lepší 😁 Hele, určitě to bude hrát lip jak mobil....

Hele bracha si ho koupil ve ctvrtek, dokonce jel kolem nas, tak se stavil, zkuusel ruzny fce, pak tam vrazil flashku a hralo to slusne. Navic (on toho ma z Lidlu 3 pr*ele) si pochvaloval, ze to jede na 3 typy tech jejich baterek. Btw ja mam od nich tu aku vrtacku a ta je v pomeru cena/vykon velmi v pohode a pak pokosku a ta je za ty prachy naprosto super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, warann napsal:

Hele bracha si ho koupil ve ctvrtek, dokonce jel kolem nas, tak se stavil, zkuusel ruzny fce, pak tam vrazil flashku a hralo to slusne. Navic (on toho ma z Lidlu 3 pr*ele) si pochvaloval, ze to jede na 3 typy tech jejich baterek. Btw ja mam od nich tu aku vrtacku a ta je v pomeru cena/vykon velmi v pohode a pak pokosku a ta je za ty prachy naprosto super. 

Já si taky myslím, že když nenarazím na špatnej kus, tak k domku na terasu a na zahradu to bude fajn....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...