Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Prosím o radu . . . hudba v autě.

Dosud jsem si vystačil v podstatě s předvolbami na rádiu a hotovo, ale čím jsem starší . . .  jaké mám vůbec možnosti, satelitní rádio jsem koukal na nějaké adaptéry, lepící anténu na sklo atd. to je asi kravina, nějaká appka do mobilu a poslech přes data? Taky blbost ne? 

V zahraničí? Hlavně v zahraničí tedy. Pak přijedu do Švýcarska a jsem mimo EU . . 

Ty jo, nebo abych jako upřesnil, nejde jen o rádio (o české vlastně už vůbec ne), klidně nějaký hudební feed, jako že si zvolím žánr a hraje to. Bez ztráty kvality poslechu. 

Nebo udělám nejlíp když si stáhnu nějakou hudbu do mobilu a pak si to přes BT pustím v autě?

Klidně pište jako bych byl debil, stačí nasměrovat, podrobnosti už si dohledám, jen vlastně asi nevím co vůbec hledat, díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Tom4 napsal:

Prosím o radu . . . hudba v autě.

Dosud jsem si vystačil v podstatě s předvolbami na rádiu a hotovo, ale čím jsem starší . . .  jaké mám vůbec možnosti, satelitní rádio jsem koukal na nějaké adaptéry, lepící anténu na sklo atd. to je asi kravina, nějaká appka do mobilu a poslech přes data? Taky blbost ne? 

V zahraničí? Hlavně v zahraničí tedy. Pak přijedu do Švýcarska a jsem mimo EU . . 

Ty jo, nebo abych jako upřesnil, nejde jen o rádio (o české vlastně už vůbec ne), klidně nějaký hudební feed, jako že si zvolím žánr a hraje to. Bez ztráty kvality poslechu. 

Nebo udělám nejlíp když si stáhnu nějakou hudbu do mobilu a pak si to přes BT pustím v autě?

Klidně pište jako bych byl debil, stačí nasměrovat, podrobnosti už si dohledám, jen vlastně asi nevím co vůbec hledat, díky moc.

Naladit na mobilu a přes android car do rádia. Nebo koupit data na esim v autě a naladit webové rádio přímo v infotainmentu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyuzivam hodne apku youtube music. je k k youtube premium uctu gratis. v podstate vsechno co je na yt si stahnes behem sekundy do mobilu (tabletu) a jedes zaznam i kdyz nemas wifi nebo data. samo bez reklam. prehrava se normalne pres bluetooth, funguje i pri spustenem waze....

Screenshot_20220727-211857_YouTube Music.jpg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Gustaf napsal:

Naladit na mobilu a přes android car do rádia. Nebo koupit data na esim v autě a naladit webové rádio přímo v infotainmentu 

Bezva, to ve služebních to půjde, nový Škodovky, ale moje oldskúl Volva mají tak leda BT :)

před 1 minutou, hopa26 napsal:

vyuzivam hodne apku youtube music. je k k youtube premium uctu gratis. v podstate vsechno co je na yt si stahnes behem sekundy do mobilu (tabletu) a jedes zaznam i kdyz nemas wifi nebo data. samo bez reklam. prehrava se normalne pres bluetooth, funguje i pri spustenem waze....

Díky, mrknu, to jsem neznal 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4 Ja jedu predevsim Spotify. Bud pres data, pripadne mam nejakej oblibenej playlist stazenej do mobilu a pak jedu normalne pres BT. Preskakovat pisnicky pak lze nejen v mobilu, ale i na displeji auta. CZ radia nejsem schopen poslouchat ani v aute ani doma. Takze pripadne jeste internetovy radia, na coz zase neni problem nejakoj appku do mobilu a pak pres BT do auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v autě píchlou v rádiu flashku, na který mám hodiny svý koupený muziky. Já vím, strašně jednoduchý a dneska asi staromódní, leč účinný. A mám tu muziku i v mobilu. A když si vzpomenu na něco, co bych si poslechnul a nemám to, koupím.   Rádio hlavně od covidu už téměř neposlouchám, jak kvůli zprávám, tak i kvůli reklamě. A někdy ten přístroj prostě vypnu, to je taky hodně dobrý 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena mi řekla že se mám naučit svařovat, že prý potřebuje navařit nějakej kus železa na vrata, aby to nešlo tak lehce z venku rukou otevřít. Sám už jsem se to chtěl dlouho naučit, sem tam bych nějakou drobnost svařit potřeboval. Mám rád kvalitní nářadí, ale zas vzhledem k četnosti využití nic pro profi časté užití. Měl by někdo tip na najakou sadu vhodnou pro manuálně zručného začátečníka? Zatím jsem jen po deseti minutách studia pochopil, že asi potřebuju invektorovou svářečku. Předem dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Waya03 napsal:

Žena mi řekla že se mám naučit svařovat, že prý potřebuje navařit nějakej kus železa na vrata, aby to nešlo tak lehce z venku rukou otevřít. Sám už jsem se to chtěl dlouho naučit, sem tam bych nějakou drobnost svařit potřeboval. Mám rád kvalitní nářadí, ale zas vzhledem k četnosti využití nic pro profi časté užití. Měl by někdo tip na najakou sadu vhodnou pro manuálně zručného začátečníka? Zatím jsem jen po deseti minutách studia pochopil, že asi potřebuju invektorovou svářečku. Předem dík!

Omicron Gama 160, Homer 160, Makin 160, Kitin 160. Napriklad.

Ano, aj v lidli kupis pouzitelny invertor, pozor ale, nekup tu h(s)racku na trubickovy drot.

Ak by si chcel nieco co zvara jednoducho, pekne a rychlo, tak CO2 zvaracka, ale tam je to cenovo aj s prislusenstvom inde. 

Kludne sz, zvaraciek mam viacero (trafo, usmernene trafo, invertor, mag, mig(tig)), je to moje hobby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Kapo napsal:

Eskimáku máš tam chybu - MIG a MAG metoda jsou stejné, liší se použitím inertního nebo aktivního plynu (lidově zvané ceočko), TIG/WIG je wolframová elektroda.

Kapo, nemam ;). 

Mag - COcko

Mig - TIG. Ci sa pouziva netaviaca sa elektroda alebo pridavny material z podavaca je irelevantne. Tig je len podmnozinou Mig.

A samozrejme Mig je aj ked zvaram  hlinikovym drotom na podavaci no Argonom vo flasi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte hůlky na nordic walking. 70% asfalt 30% les. Asi rok chodím/ klušu a mám hliníkové trekové.Ten pohyb mě baví ale chce to lepší vybavení. Ideální cena do 2k.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eskimáku, nastuduj si metody svařování. Platí co jsem napsal. MIG/MAG je metoda svařování tavící se elektrodou (drát na cívce) v inertním plynu (argon) nebo v aktivním (různé směsné plyny). WIG/TIG je metoda svařování netavící se elektrodou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...