Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Zdravim, 

riesil uz niekto potkana v motorovom priestore auta ? V pondelok som si vsimol pri vychadzani z dvora ze mi vybehol spod auta. Kupil som sprej a nastriekal som kryt motora a kryt vzduchoveho filtra. Vcera som si ho nevsimol, ale dnes rano opat vybehol z spod auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchyňský robot. Jaké máte zkušensti? Hodláme to koupit mámě, ona ráda vaří a peče ale už má věk a některé činnosti už ji zmáhají. Čili hnětení těsta je asi základ, mlejnek na maso, nějaký to strouhání a hlavně aby to nebylo moc komplikovaný na obsluhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PepaSFI Kitchen Aid je jistota, to asi potvrdí každej. Kdybys to chtěl řešit levnějc, my máme (i na základě dobrých recenzí) Bosch MUM a zatím velká spokojenost...

(Když už Ti tu odpovídám - naprosto se ztotožňuju s Tvým komentářem na adresu těch imbecilních aktivistů 👍 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, PepaSFI napsal:

Kuchyňský robot. Jaké máte zkušensti? Hodláme to koupit mámě, ona ráda vaří a peče ale už má věk a některé činnosti už ji zmáhají. Čili hnětení těsta je asi základ, mlejnek na maso, nějaký to strouhání a hlavně aby to nebylo moc komplikovaný na obsluhu.

Mám zkusenost, ze starsi lidi nevyužívají úplně tyhle dárky, který jim mají prvotně ulehčit život. 
mnohdy tam hraje roli ta technická náročnost - domnělá- a práce “navíc”(taky domnela)

specifické u seniorů je “pro mě je to skoda”

v takové kombinaci pak robot leží v krabici a je nevyužitý.

pokud je tvá maminka stejný nebo podobný případ, je kitchen aid za 20k úplná zhovadilost, a stejne ji ta tu nečinnost poslouží eta za 30% ceny v podobném designu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...