Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 47 minutami, wawrik napsal:

Kam by ste poslali na prázniny/brigádu tínedžera, ktorý sa učí latinsky a dosť ho to baví? Tipujem, že miesta ako knižnica vo Vatikáne nie je pre bežného človeka úplne dostupná možnosť :D

Tak otázka je jestli ho taky baví anal případně zda aktivně či pasivně:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás, přátelé, kamarádi,

kdo pracujete a nebo někdo z Vaší rodiny v cestovním ruchu a nebo přímo v letecké společnosti.

 

Potřebuji dvě letenky do Bangkok na prosinec letošního roku  s odletem klidně Vídeň, Mnichov atd  od 9 až 11.12 do 27 až 29.12 a  když nebude přímý let, tak klidně s mezipřistáním tak do dvou hodin ( minule hodina v Omanu).Třicet hodin tam opravdu letět nechci.

S letenkou mi naposledy pomáhal @Vanila, ale je mi trapné mu psát, když nejsme ouplně (vůbec) ve spojení.:-(

Cena ideální za osobu zpáteční letenka 12 až 13 t. kč tak jako jsem ji sehnal před čtyřmi lety i minulý rok.

Kupoval jsem ji vždy v únoru, březnu, tedy 9 měsíců dopředu.

Budu se samozřejmě revanšovat! Oběd, večeře, chlast ............ dle libosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám otázku ohledně nákupu hodinek - jak to funguje, když si člověk chce koupit třeba hodinky za stovky tisíc, na které nemá limit na kartě? 

Když si představím, že si někdo chce koupit v letištním butiku hodinky za 400 tis, ale limit karty má jen 200 tis? Má s tím někdo zkušenost? Nebo o tom někdy slyšel? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, bohy17 napsal:

Zdravím všechny, mám otázku ohledně nákupu hodinek - jak to funguje, když si člověk chce koupit třeba hodinky za stovky tisíc, na které nemá limit na kartě? 

Když si představím, že si někdo chce koupit v letištním butiku hodinky za 400 tis, ale limit karty má jen 200 tis? Má s tím někdo zkušenost? Nebo o tom někdy slyšel? :)

Praktická zkušenost z Wempe. Zavolali do mé banky, zda tu platbu můžou rozdělit na 2x. Vyřízeno během 5min. Podle butiku naprosto běžný. Ale už je to nějakej pátek zpátky (asi 2015)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ten výkon je v podstatě nic neříkající číslo. Ovlivní pouze maximální velikost vrtáku. Podstatnější je údaj o energii úderu. Na odsekávání obkladů a podobně min 25 J.

Důležité je hlavně, aby ty vrtací kladiva měly aretaci vřetene v režimu sekání. U některých tech levných hraček, ale taky u nějaké Narex, aretace není a když se ti ten sekáč v průběhu práce různě pootáčí, tak s tím moc práce neuděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...