Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Pánové, poradil by někdo, přes který web se nejlépe nahlíží do Evidence exekucí? Chtěl bych se podívat na jednu osobu. Ale to je samé zaplať za vstup, zaplať za tohle a ještě za tohle... Ať rovnou na začátku napíšou kolik to bude stát. Ta salámová metoda plateb na některých stránkách ve mě nebudí seriózní dojem..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 2. 2023 v 16:05, bacil.357 napsal:

Pánové, poradil by někdo, přes který web se nejlépe nahlíží do Evidence exekucí? Chtěl bych se podívat na jednu osobu. Ale to je samé zaplať za vstup, zaplať za tohle a ještě za tohle... Ať rovnou na začátku napíšou kolik to bude stát. Ta salámová metoda plateb na některých stránkách ve mě nebudí seriózní dojem..

 

Insolvence jsou tady a zdarma www.justice.cz

Prověřený web (zpoplatněný) na exekuce je www.exekuceinfo.cz

(zdroje z VŠ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2023 v 9:44, eskimak napsal:

Skusim to este tu. Niekto kto by vedel pozriet servisnu historiu VW? Prisiel som o svoj kontakt (zmenil posobenie), potrebujem pomoct znamym vybrat auto.

Dakujem vopred.

Nemôžeš zavolať napríklad do tvojho lokálneho VW a opýtať sa priamo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, eskimak napsal:

Ahoj, neverim ze mi o cudzom aute povedia co sa s nim dialo. 

Ale poví...já když jsem měl v plánu koupit ženě Fiata 500, tak jsem si také jednoho vyhlídl a napsal do servisu, ochotný pan volal zpět a vše mně řekli. Dokonce mně i sdělili, na co si dát u konkrétních případu pozor.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Ale poví...já když jsem měl v plánu koupit ženě Fiata 500, tak jsem si také jednoho vyhlídl a napsal do servisu, ochotný pan volal zpět a vše mně řekli. Dokonce mně i sdělili, na co si dát u konkrétních případu pozor.

 

před 3 hodinami, eskimak napsal:

Ahoj, neverim ze mi o cudzom aute povedia co sa s nim dialo. 

Noo, ja mám podobné skúsenosti ako Gustaf. A nič za to nedáš :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu. Potřebuji poslat stovky dopisů. Musím mít potvrzení, že jsem to odeslal na danou adresu. Doposud jsem řešil max desítky dopisů v rámci jednoho podání a to vždy klasicky doporučenou poštou. Zkoušeli jsme dopis online, ale s edodejkou to vychází ještě dráž než klasicky. Nemáte nějaké doporučení? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští týden budu na sebe přihlašovat auto, které bylo prvním majitelem koupeno v ČR jako nové od ofiko dealera, v provozu je od 09/2022

Před měsícem bylo auto prodáno do bazaru a prošlo evidenční kontrolou STK

Musím před přihlášením jet na STK pro novou evidenční kontrolu?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Duke650 napsal:

Příští týden budu na sebe přihlašovat auto, které bylo prvním majitelem koupeno v ČR jako nové od ofiko dealera, v provozu je od 09/2022

Před měsícem bylo auto prodáno do bazaru a prošlo evidenční kontrolou STK

Musím před přihlášením jet na STK pro novou evidenční kontrolu?

Děkuji

Od brezna plati evidencka 1 rok, takze pokud k autu dostanes i protokol o evidencce / STK, nemusis tam jezdit znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...